گروه معماری در مشهد

گروه معماری سعیدیان با تکیه بر دانش تجربی بالا و مدارک و گواهینامه های معتبر آکادمیک، پروژه های موفق زیادی را از مرحله صفر به صد رسانده است. داشتن نمونه پروژه های قوی در تمامی زمینه های ساخت و ساز اعم از پروژه های مسکونی، ویلایی، تجاری و اداری، مطب های پزشکی، هتل آپارتمان، نیروگاه برق و … نشان دهنده تجربه و توانمندی ما در این زمینه می باشد.

ما به عنوان یکی از گروه های معماری در مشهد تمامی خدمات مربوط به یک پروژه کامل اعم از مجوزها و پروانه های شهرداری، طراحی و اجرای سازه، طراحی پلان، طراحی نما، طراحی های داخلی، اجرای کامل تمامی مراحل و نظارت بر پروژه  را با تیم حرفه ای طراحی و فنی به مشتریان خود ارائه می دهیم.

گروه معماری سعیدیان از 1374 در زمینه طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی در شهر مشهد فعالیت خود را شروع کرد و هم اکنون با ارائه دقیق ترین نقشه های ساختمانی همراه با ضمانت اجرایی در خارج از شهر مشهد نیز فعالیت میکند.

شعار ما “به کمتر از عالی فکر نکن” می باشد که برپایه این شعار سازمان هدف ما، ارتقاء سطح طراحی، بهبود فضاهای معماری در راستای جلب رضایت و پشتیبانی کارفرمایان محترم از ابتدا تا انتهای پروژه می باشد.

خدمات گروه معماری سعیدیان

طراحی داخلی و دکوراسیون

طراحی و اجرای طرح دکوراسیون بصورت کامل و صفر تا صد از خدمات شرکت معماری سعیدیان می باشد. طراحی و اجرای نهایی به بهترین و حرفه ای ترین روش و کاملا اقتصادی برای مشتریان انجام می شود.

طراحی داخلی و دکراسیون

اجرا و مدیریت پروژه

گروه معماری سعیدیان با تیم مجرب اجرایی صفرتا صد ساختمان ، یکی از با تجربه ترین شرکت ساخت و ساز در مشهد است. کیفیت و رضایت کارفرما اولویت کارهای ما در گروه معماری سعیدیان است.

اجرا و مدیریت پروژه

مشاوره در طراحی و اجرا

با تکیه بر دانش و تجربه متخصصان خود و شناختی جامع از سیستم های ساخت و ساز سنتی و نوین، همواره آماده ارائه خدمات مشاوره در زمینه طراحی و اجرای ساختمان به کارفرمایان محترم می باشیم.

مشاوره در طراحی و اجرا

مراحل انجام پروژه

  • ملاقات و قرارداد
  • ایده پردازی
  • طراحی و خلق
  • ساخت و اجرا
بالاترین کیفیت

بالاترین کیفیت

بهترین و بالاترین کیفیت در طراحی را به شما ارائه خواهیم کرد، ما در این زمینه از بهترین های گروه معماری در مشهد و کشور هستیم.گروه معماری سعیدیان به جهت دقت در کیفیت ، بکارگیری علم روز ، مهندسین متخصص و نیروهای اجرایی متعهد، دارای حسن سابقه و اعتبار است.
اجرایی بودن طرح ها

اجرایی بودن طرح ها

تمامی طرح های خلق شده ی ما در کشور قابل اجرا بوده و مصالح بکار رفته در طرح ها به راحتی در دسترس می باشند
نظارت مهندسی و مدیریت ساخت

نظارت مهندسی و مدیریت ساخت

نظارت مهندسی و مدیریت ساخت و تحویل همراه با ظرافت های معمارانه همواره از دغدغه های گروه معماری سعیدیان بوده است . اساس فعالیت در این واحد مدیریت کیفیت و زمان از طریق به کارگیری نیروهای متخصص ، تجهیزات پیشرفته و مصالح مناسب با پروژه است .
تعهد و اخلاق کاری

تعهد و اخلاق کاری

به ما اعتماد کنید و طرح های خود را به ما بسپارید. ما متعهد می شویم که طرح های شما را بادقت و سرعت به سرانجام برسانیم.

طراحی ویلا و محوطه

طراحی انواع ویلا مدرن و کلاسیک و لاکچری با بالاترین سطح کیفیت و زیبایی ، محوطه سازی انواع ویلا و ساختمان های ویلایی آماده مشاوره، اجرای پروژه های ویلایی و باغ از خدمات گروه معماری سعیدیان است.
طراحی نمای ساختمان

طراحی نمای ساختمان

طراحی نمای ساختمان مهم ترین بخش یک ساختمان است و طراحی آن باید به گونه ای باشد که بخوبی با فضای داخلی ساختمان هماهنگی داشته باشد و علاوه بر حفاظت از ساختمان بین فضای بیرونی و داخلی ارتباط مناسبی برقرار کند
طراحی معماری

طراحی معماری

کلیه پروژه های معماری جهت طراحی از سه بخش اصلی تشکیل می شوند.برای انجام یک پروژه معماری باید مراحل سه فاز صفر، یک و دو به ترتیب انجام شود تا مراحل روند تکیمل پروژه به بهترین نحو و بدون هیچ نقصی پشت سر گذاشته شود .
طراحی داخلی

طراحی داخلی

ما در گروه معماری سعیدیان با تکیه بر دانش تیم طراحی و اکیپ های اجرایی با تجربه که به صورت تخصصی در بخش طراحی داخلی و اجرای دکوراسیون در حال فعالیت هستند، پروژه های طراحی زیادی را تاکنون با موفقیت به پایان رسانده ایم.

آخرین مقالات وبلاگ

مشتریان می گویند

تیم متخصـص اجرایـی

شامل بیش از 800 نفر از مجموعه بهترین پیمانکاران و متخصصین از شروع کار ( سفت کاری) تا پایان کار (نازک کاری) و تحویل پروژه می باشد.

تیم متخصص دکوراسیون داخلی

این گروه معماری دارای مجرب ترین و کارآمدترین تیم اجرای دکوراسیون و طراحی داخلی بوده و دارای رزومه موفق و منحصربفرد، در خلق محیطی زیبا – آرام و دلنشین می باشد
گروه معماری سعیدیان

تیم مهندسی شرکت

شامل نقشه برداری – طراحی پلان– طراحی 3DMax – طراحی داخلی – طراح نما ( سنتی – مدرن – ترکیبی و...) – دکوراسیون و چیدمان داخلی

تیم متخصـص اداری و فنی

شامل تهیه کلیه نقشه های شهرداری و اجرایی – انجام کلیه اموراداری اعم از اخذ پروانه، دریافت تأییدیه سازمان نظام مهندسی تا پایان کار بهره برداری پروژه

آمار و ارقام

0

پروژه های در حال اجرا

0

پروژه تکمیل شده

0

تعداد کل پروژه ها

0

سال های تجربه
خدمات ما:

طراحی داخلی ساختمان

طراحی فضای اداری

طراحی بیمارستانی

بازسازی فضای داخلی