دکوارسیون اتاق خواب پسرانه
24
آگوست

دکوارسیون اتاق خواب پسرانه

طراحی دکوارسیون اتاق خواب پسرانه یکی از فضاهای تاثیر گذار است که به بچه های کوچک کمک می کند تا لذت داشتن یک اتاق مخصوص به خود را کشف کنند و مکانی را برای آنها ایجاد کنند تا خاطرات پاک نشدنی را برای تمام عمر بسازند.

 اتاق یک پسر باید شبیه پسری باشد که در آن زندگی می کند، طوری طراحی شده باشد که با علایق در حال تغییر او سازگار باشد و متناسب با شخصیت و نیازهای او باشد.

برای طراحی دکوراسیون یک اتاق خواب پسرانه در مشهد ما در گروه معماری سعیدیان می توانیم به شما کمک کنیم تا اتاقی زیبا و براساس روحیات و علایق فرزندتان طراحی کنید. برای تماس با ما و دیدن نمونه کارهای بیشتر می توانید از راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی با ما:

05138467497

شماره واتس اپ:
09157111473
09330141916

دکوارسیون اتاق خواب پسرانه

طراحی یک اتاق مناسب برای بچه ها نیاز به مهارت و خلاقیت زیادی دارد. برای کمک به ایجاد یک فضای دنج و جادویی از المان های مناسب با سن کودکتان استفاده کنید که به او احساس امنیت می‌دهد و به او اجازه می‌دهد تا در این اتاق تغییر کند و رشد کند.

اتاق‌های پسرانه شاد و شیک که در ادامه برای شما آماده کرده ایم را ببینید که به شما کمک می‌کند فضایی منحصربه‌فرد ایجاد کنید که برای شما و مرد کوچک زندگی‌تان مناسب است.

این ایده‌های اتاق خواب برای پسران فضایی را ایجاد می‌کند که اکنون و سال‌های آینده دوستش خواهند داشت و سال ها در ذهن آن ها ماندگار باشد.

ایده های اتاق خواب برای پسران یک دنیای کامل از فرصت ها را ارائه می دهد. به فضاهای مضمون، آثار هنری الهام بخش، رنگ های جسورانه، الگوی افسانه ای و موارد دیگر فکر کنید.

این ایده‌های اتاق خواب الهام‌بخش اتاق‌هایی هستند که می‌توانند با آنها رشد کنند و با گذشت سال‌ها با شرایط مختلف و تغییر سلیقه‌شان سازگار شوند.

طراحی اتاق خواب پسرانه

برای طراحی اتاق خواب دخترانه و پسرانه باید به نکات زیر توجه کنید.

  • بر اساس علایقشان روی یک «موضوع» آزاد تصمیم بگیرید
  • تعیین کنید که چگونه آن موضوع را در فضای خود آشکار کنید
  • یک طرح رنگی را بر اساس تم، علایق و ترجیحات آنها انتخاب کنید
  • قطعات کلیدی را انتخاب کنید که در سنین مختلف و تغییرات سبک دوام داشته باشند
  • لوازم جانبی را با چیزهایی که در حال حاضر مناسب هستند و تغییر آنها در طول زمان آسان یا ارزان است، اضافه کنید

ایده های طراحی اتاق پسرانه

طراحی اتاق خواب پسرانه

این اتاق خواب پسرانه با تخت وانت وانت قرمز رنگ وینتیج خود، رویای یک خودرو دوست جوان به حقیقت پیوسته است. بقیه اتاق با یک پالت آبی خنک و سفید تازه تکمیل شده است تا تمرکز روی اتاق خواب معمولی حفظ شود.

دکوارسیون اتاق خواب

این اتاق پسرانه آبی و سفید، با پنجره تصویری غول‌پیکرش که مجهز به صندلی پنجره‌ای داخلی برای مطالعه، نگاه کردن و برنامه‌ریزی برای تسلط بر جهان در آینده است. کاغذ دیواری راه راه آبی و سفید که به صورت افقی چیده شده است به تعادل سقف های بلند اضافی کمک می کند و نور آویز اکریلیک آبی روشن به زمین کمک می کند.

اتاق خواب پسرانه

یک اتاق پسرانه سرگرم کننده برای خواهران و برادران یا افرادی که می خوابند در سایه های مایل به آبی و آبی با یک تخت خواب دو طبقه چوبی کم رنگ به شکل خانه و بلند مجهز به یک چادر رول آپ، یک جفت صندلی کیسه ای لوبیا ایجاد کرد. ، یک میز چوبی، یک چراغ کف بزرگ، و یک سایه پنجره با چاپ برگ‌هایی که به این اتاق بزرگ، حال و هوای یک تماشای بچه‌های خانگی را می‌دهد که هر بچه‌ای دوستش دارد.

طراحی اتاق خواب پسرانه

در این طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه این سبک ، یک نقاشی دیواری کوهستانی در سایه‌های سفید، مشکی، خاکستری و لهجه‌های زرد با یک قاب تخت به شکل تله اسکی که تضمینی برای ایجاد لبخند است، جفت شده است.

طراحی اتاق پسرانه

در این اتاق شاد برای دکوارسیون اتاق خواب پسرانه ، کاغذ دیواری با چاپ برگ طبیعت را تداعی می کند، در حالی که قلعه تخت بلندی که با یک چادر خاکی پوشانده شده است به بچه ها مکانی برای مخفی شدن، بازی، خواب و رویاپردازی می دهد.

اتاق پسرانه جادار

این اتاق پسرانه جادار به لطف قفسه‌های تعبیه‌شده بلند از کف تا سقف مجهز به نردبان کشویی، کاغذ دیواری نوار عمودی سیاه و سفید و تخت بزرگی طراحی شده است که با کودک رشد کند. در تمام دوران کودکی باقی می ماند.

دکوارسیون اتاق خواب پسرانه در مشهد

این اتاق پسرانه از پالتی از رنگ‌های آبی قوی و سفید شفاف استفاده می‌کند تا حسی تازه و امروزی ایجاد کند. لهجه‌های هندسی جذابیت را افزایش می‌دهند، و چراغ آویز به سبک اسپوتنیک، نت‌هایی به سبک قدیمی اضافه می‌کند.

دکوارسیون اتاق خواب پسرانه در مشهد

این گوشه مطالعه اتاق خواب پسرانه جالب از طراحی داخلی Sissy + Marley دارای کاغذ دیواری مصور کامیون، یک صندلی مطالعه به شکل قو، لگوهای بزرگ و قفسه های دیواری است که کتاب های مورد علاقه را نشان می دهد.

دکوارسیون اتاق خواب پسرانه

یک اتاق مینیمالیستی برای کودکان طراحی کرد که خطوط تمیز خانه و مناظر طبیعت را تکمیل می‌کند. اکسسوری‌های بازیگوش مانند چراغ خواب خرگوش خرگوش درخشان، بالش‌های پرتابی رنگارنگ، فرش رنگین‌کمان، و خانه عروسکی اکریلیک با جنسیت خنثی، جذابیت و سرگرمی را ایجاد می‌کنند.

اتاق خواب پسرانه

در این اتاق پسرانه از Think Chic Interiors، دیواری از قفسه های توکار و یک میز زیر پنجره مکانی برای همه چیز ایجاد می کند. طاقچه تخت توکار دارای سقفی افتاده است که با ستاره های شب رنگ آمیزی شده است.

پالت خاکستری عمیق و سفید شفاف اتاق با لهجه‌های مسی درخشان بر روی همه چیز، از لوازم جانبی گرفته تا نور آویز نور حباب مسی که از سقف آویزان شده است، بلند شده است.

اتاق پسرانه مینیمالیستی

این اتاق پسرانه مینیمالیستی مرتب در دکوارسیون اتاق خواب پسرانه مجهز به تخت‌خواب‌های دوطبقه‌ای از چوب و فلز، حلقه‌های بسکتبال نصب‌شده روی دیوار، و فضای باز زیادی برای بازی است.

دکوارسیون اتاق خواب پسرانه ساده

در این اتاق پسرانه ، دیوارهای آبی اشباع شده و سایه‌های یکدست آبی روی تخت با کاغذ دیواری طرح‌دار آبی و سفید گرافیکی، لهجه‌های طبیعی و چوبی و رنگ‌های قرمز روشن شده است.

 دکوارسیون اتاق خواب پسرانه جوان

این اتاق پسرانه دارای یک تابلوی سرپوش گرافیکی از کف تا سقف است که تا دیوار بالا می رود و روی سقف می ریزد تا یک نقطه کانونی چشمگیر ایجاد کند. دیوارهای بژ حس گرمی ایجاد می کنند و به مبلمان و ملافه های آبی اجازه می دهند خودنمایی کنند. نقشه سیاه و سفید جهان روی دیوار مجاور، نوعی دکور جاودانه است.