پیمانکار بازسازی ساختمان در مشهد
22
اکتبر

پیمانکار بازسازی ساختمان در مشهد

پیمانکار بازسازی ساختمان در مشهد یا مجری ساختمان سازی فردی است که از ابتدای شروع عملیات بازسازی تا انتهای کار به همراه تیم طراحی و اجرا در کنار شما می باشد. اکثر افرادی که قصد بازسازی دارند بجای اینکه امور را به تنهایی انجام دهند، با یک شرکت بازسازی خانه در مشهد قرارداد می بندند.

تیم های ساخت و بازسازی، با داشتن سال ها تجربه به جزئیات کار و امور و ضوابط شهرداری آگاهی بیشتری دارند، به همین دلیل کار را باکیفیت بالاتری تحویل می دهند. بازسازی ساختمان امری تخصصی است که به مهارت و تجربه دارد.

پیمانکار بازسازی ساختمان

هر ساختمانی به مرور فرسوده می شود و علاوه بر تغییرات ظاهری، مقاومت و استحکام آن نیز دچار تغییرات می شود. عوامل محیطی، آب و هوایی و آلودگی نیز تاثیر زیادی بر تخریب ساختمان دارد. به همین دلیل بازسازی ساختمان ها پس از چند سال از گذشت عمر آن ها امری طبیعی است.

اگر برای انجام امور معماری و عمرانی خود به یک پیمانکار بازسازی ساختمان در مشهد نیاز دارید، می توانید با شماره های تماس زیر با کارشناسان و طراحان ما در گروه معماری سعیدیان در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی با ما:

05138467497

شماره واتس اپ:
09157111473
09330141916

اهداف بازسازی

همانطور که گفتیم ساختمان ها پس از چند سال دچار فرسودگی ظاهری و مقاومتی می شوند. و به دلایل مختلف می توان یک ساختمان را بازسازی کرد. با تغییر فرهنگ شهر نشینی و تمایل به ساختمان های مسکونی چند طبقه اکثر ساختمان های ویلایی تخریب و بازسازی شدند و بجای آن ها ساختمان های چند طبقه شکل گرفتند.

در برخی موارد افراد به قصد تغییر کاربری ساختمان آن را بازسازی می کنند. در صورتیکه استقامت و مقاومت ساختمان نیاز به بازسازی داشته باشد، بهتر است با یک متخصص در این زمینه مشورت کنید که آیا ساختمان شما توانایی محکم سازی و مقاوم سازی دارد یا خیر.

یکی دیگر از زمینه های بازسازی و نوسازی در شهر مشهد که به پیمانکار بازسازی ساختمان نیاز دارد، هتل آپارتمان ها می باشند. از آنجایی که شهر مشهد، یک شهر گردشگری و توریستی است و سالانه زائران زیادی به این شهر سفر می کنند، زیبایی هتل ها نقش زیادی در جذب مشتری دارد.

اکثر صاحبان هتل ها، اقدام به بازسازی هتل در مشهد نموده اند و تغییرات اساسی در نما، داخلی دارند.  اما به طور کلی اهداف از بازسازی را می توان به شرح زیر خلاصه کرد:

 • انجام بازسازی به منظور مقاوم ‌سازی و استحکام
 • انجام بازسازی به منظور بهبود ظاهری و مدرن شدن ساختمان
 • رفع عیب‌ها و مشکلات ساختمان مانند نشت آب و غیره

هزینه بازسازی ساختمان

برای تعیین هزینه بازسازی توسط پیمانکار بازسازی ساختمان در مشهد باید مراحل مشخصی طی شود و پس از براوردهای لازم هزینه بازسازی مشخص می شود:

پیمانکار بازسازی ساختمان

مرحله اول: تعیین موقعیت پروژه

آنالیز و بررسی محدودیت‌ها و ویژگی‌های موقعیتی که پروژه در آن قرار دارد اولین مرحله است. زیرا با تغییر موقعیت پروژه کاربری زمین، تراکم منطقه و مجوز‌های لازم برای ساخت شهرداری محدودیت‌های آن‌ها نیز متغییر هستند. لازم است در‌هنگام برآورد هزینه‌ها لحاظ شوند.

دومین مرحله: تعیین هدف بازسازی

بازسازی ساختمان و بنا‌ها بی‌دلیل انجام نمی‌شوند؛ این اتفاق می‌تواند به دو دلیل باشد. دلیل اول تازه‌سازی و مدرن کردن ظاهر ساختمان است و دلیل دوم، فرسودگی و از‌بین رفتن سازه‌ها و تجهیزات است. باید قبل از برآورد هزینه بازسازی اقدامات و ملزومات را با‌توجه به هدف بازسازی تعیین کنید. برای مثال بازسازی یک بنا می‌تواند برای تغییر ظاهر و بازسازی نما آن باشد یا می‌تواند به‌منظور تغییر پلان و فضا‌های ساختمان مورد‌نظر انجام بگیرد.

مرحله سوم: برداشت و طراحی

مرحله بعدی برداشت فضا و آغاز به طراحی فضایی جدید است. با استخدام یک معمار ماهر و مشورت با طراح با تجربه می‌توانید طراحی‌ زیبا و منحصر به فردی داشته باشید.

مرحله چهارم: شناسایی و آنالیز تخصص نیرو‌های کار

این مرحله تاثیر بسیار زیادی در کاهش و صرفه‌جویی هزینه‌ها خواهد داشت. در این هنگام به هم‌پوشانی نیرو‌های کار می‌پدردازند. در صورتی که نیرو‌های اجرایی بتوانند به صورت همزمان فعالیت بخش‌ های دیگر را نیز بر عهده بگیرند به صورت مشترک در برآورد هزینه‌های بازسازی در نظر گرفته می‌شوند.

روش های بازسازی ساختمان

 در حالت کلی چون برای بازسازی در بخش های بیشتر در معرض دید و تجهیزات آن حساسیت بالایی داشته و البته مربوط به سلیقه کارفرما می شود، مواردی را که باید در مراحل بازسازی ساختمان به آن دقت داشت را بررسی می کنیم:

 • در نظر گرفتن سیم گشی برق
 • لوله کشی
 • عایق کاری ساختمان
 • باز سازی دیوارها وترک های روی دیوار ها ، شکاف ها موجود در الوارها و قاب های زنگ زده فولادی
 • بازسازی آشپزخانه قدیمی بخصوص اشپزخانه های بالای 30 سال قدمت
 • بهبود فضای داخلی ساختمان
 • نور طبیعی ساختمان
 • ساختار کلاسیک ساختمان
 • باز سازی کف
 • بازسازی بام
 • بازسازی حمام
 • تعویض در و پنجره ها
پیمانکار بازسازی ساختمان

شرکت بازسازی در مشهد

ما در گروه معماری سعیدیان با داشتن سال ها تجربه در طراحی، نظارت و اجرای پروژه های مسکونی، ویلایی، هتل آپارتمان، تجاری و پزشکی خدمات مربوط به بازسازی و نوسازی را به مشتریان خود ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.