خدمات بازسازی ساختمان
29
اکتبر

خدمات بازسازی ساختمان

خدمات بازسازی ساختمان شامل بازسازی های زینتی و تزئینی و مقاومتی ساختمان می شود. با توجه به نوع ساختمان و نظر کارفرما خدمات متفاوتی را می توان برای این کار در نظر گرفت. بازسازی یک ساختمان موارد مختلفی را شامل می شود که پس از بررسی و بازدید مشخص می شود.

خدمات بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان یک روش مقرون به صرفه و کابردی برای مقاوم سازی و همچنین تغییر فضاهای بیرونی و داخلی ساختمان می باشد. با توجه به نوع ساختمان، خدمات بازسازی متفاوتی را می توان برای ان در نظر گرفت.

شرکت های معماری زیادی در کنار فعالیت های عمرانی خود در ساخت وساز به بازسازی ساختمان نیز می پردازند. بازسازی و تخریب ساختمان های قدیمی و تبدیل به ساختمان های مدرن و لوکس یکی از بازسازی های اساسی در منازل به شمار می رود. ما در گروه معماری سعیدیان ،  به همراه تیم حرفه ای طراحی و اجرا تمامی خدمات بازسازی ساختمان را به مشتریان خود ارائه می دهیم.

اگر قصد بازسازی و ساخت مجدد، طراحی دکوراسیون داخلی ، بازسازی هتل در مشهد ، بازسازی ساختمان های ویلایی یا مسکونی دارید، می توانید با شماره های زیر با همکاران و مهندسین ما در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی با ما:

05138467497

شماره واتس اپ:
09157111473
09330141916

مراحل بازسازی ساختمان چیست؟

هیچ پروژه بازسازی خانه یکسان نیست، بنابراین هر کدام ترتیب متفاوتی را دنبال می کنند. با این حال، یک قانون کلی وجود دارد که باید آن را در نظر بگیرید تا به شما در جلوگیری از هر گونه کار غیر ضروری کمک کند.

  •  برنامه داشته باشید
  • بودجه تعیین کنید
  • پیمانکار استخدام کنید
  • تخریب را شروع کنید
  • کارهای پشت دیوار (لوله کشی، برق، گرمایش و …) را انجام دهید
  • رنگ آمیزی و نصب کفپوش ها
  • نصب کابینت
  • تمام کارهای تکمیلی را اضافه کنید
بازسازی مطب پزشکی

ما همچنین خدمات مدیریت پروژه را ارائه می دهیم، به عنوان یک شرکت مدیریت پروژه، ما سخت با شما کار خواهیم کرد تا همه چیز را درست انجام دهیم، از جمله طرح های معمار و ساختمان، مهندسی سازه و ارسال مجوزها. پس از تصویب، ما با شما ملاقات می کنیم تا طرح ها و بودجه را پس از تایید، ساخت و ساز واقعی بررسی کنیم. برنامه ریزی و آماده سازی برای اطمینان از ساخت و ساز با کیفیت بالا و به موقع و با بودجه کلیدی است.

بازسازی فضای تجاری و اداری

مناطق تجاری و دفاتر از خلاقیت، عمل و بهره وری صحبت می کنند. محل کار شما خانه دوم شما محسوب می شود که در آن زمان زیادی را صرف ایده های طوفان فکری و همکاری با کارکنان اداری از طریق جلسات و تعاملات اجتماعی می کنید.

اگر می‌خواهید محیطی مشارکتی داشته باشید که بتوانید در آن کار کنید یا فعالیت‌ها را راحت و سازنده انجام دهید، به یک بازسازی‌کننده اداری درجه یک نیاز دارید.

 چه یک دفتر باشد، چه باشگاه ورزشی، رستوران یا کافی شاپ، باید مخاطبان خود را مجذوب کنید و به آنها احساس خوش آمد گویی کنید. بازسازی فضای تجاری مدرن باعث می شود که مشتریان و مشتریان احتمالی شما احساس قدردانی کنند

خدمات بازسازی ساختمان ما شامل بازسازی محیط های تجاری، اداری و پزشکی نیز می باشد.

بازسازی و اضافات کل ساختمان

بازسازی کامل خانه شما یک قدم بزرگ است. اما اگر به خوبی انجام شود، می تواند به معنای رضایت باورنکردنی برای صاحب خانه و جهش بزرگ در ارزش خانه باشد. این اغلب شامل اضافه کردن چندین اتاق جدید است. خدمات بازسازی ساختمان یا کل خانه حتی می تواند به فضای موجود گسترش یابد تا اتاق ها را مجدداً پیکربندی کند و ذخیره سازی و دسترسی را بهبود بخشد. این می تواند به خانه قدیمی شما ظاهر و احساس جدیدی بدهد که سازگار و منعکس کننده سبک شخصی شما باشد.

هزینه بازسازی خانه چقدر است؟

قیمت نهایی بازسازی خانه بسته به محدوده پروژه، وضعیت فعلی خانه، مصالح استفاده شده و عوامل دیگر متفاوت است. برای اینکار باید در ابتدا از محل پروژه بازدید انجام شود و پس از آن با بررسی میزان بازسازی ساختمان، بودجه کارفرما و سایر هزینه های جاری در روند بازسازی، هزینه بازسازی ساختمان براورد می شود.

قیمت مصالح و نوع متریال های کاربردی، هزینه و دستمزد کارگر، نوع بازسازی تاثیر زیادی در قیمت نهایی دارد. به همین دلیل نمی توان یک هزینه مشخص برای اینکار تعریف کرد.

نحوه انتخاب پیمانکار نوسازی

فرآیند پیدا کردن یک پیمانکار ممکن است طولانی باشد، اما ارزش تلاش را دارد. در نهایت، شما می خواهید شرکت یا فردی را انتخاب کنید که با آن رابطه طولانی مدت داشته باشید. از آنجایی که احتمالاً بودجه نامحدودی ندارید، به فردی نیاز دارید که مایل باشد تفاوت‌های مواد را توضیح دهد، بنابراین می‌توانید بر اساس اولویت‌های خود تصمیمات آگاهانه بگیرید. و شخصی که در ارائه گزینه هایی در محدوده قیمت شما خلاق باشد. بدیهی است که شما یک پیمانکار بازسازی مسکونی با سابقه کار ثابت می خواهید.

خدمات بازسازی ساختمان

بازسازی، تعمیر و بهسازی خانه

اگر خانه اجدادی یا خانه قدیمی دارید که می‌خواهید آن را به خانه‌ای مدرن و مجلل با ویژگی‌های پایدار و بهبود خانه‌های ضد کووید احیا کنید، خدمات بازسازی ساختمان ما می تواند به شما کمک زیادی بکند.

یکی از بزرگترین مزایای ما ارائه نتایج پروژه های با کیفیت متناسب با بودجه شما است. ما هر دو بازسازی داخلی و خارجی را انجام می دهیم و کل خانه را به یک فضای قابل زندگی تبدیل می کنیم.

اگر قبلاً طرح یا طرحی دارید، معمار ما طرح را مطابق با قوانین ساختمان استاندارد می کند. این ممکن است شامل کاشی کاری، کابینت، روشنایی، مبلمان، بازسازی آشپزخانه یا حمام و موارد دیگر باشد.

شرکت بازسازی ساختمان در مشهد

شما می توانید از طریق شماره های ذکر شده با همکاران و مشاوران ما درتماس باشید و کاربازسازی خود را به صورت مدیریت پیمان به ما بسپارید. راحتی و زیبایی ساختمان مواردی است که هر کارفرما وصاحب ملکی انتظار دارد.

ما تمام تلاش مهندسین خود را به کار میگیریم تا خدمات با کیفیت و با حداقل هزینه را در اختیار شما قرار دهیم.