طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترونه
13
جولای

طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترونه

اتاق خواب یکی از مهم ترین فضاهایی است که نقش مهمی در روحیات و خلقیات افراد دارد.آرامش شب و راحت خوابیدن با داشتن اتاق خوابی که رنگ و المان های مناسبی در آن به کار رفته است چندین برابر می شود. در ادامه این مطلب سعی داریم به طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترونه بپردازیم.

اصولا دختر خانم ها به زیبایی و طراحی اتاق خوابشان اهمیت زیادی می دهند و همیشه دوست دارند یک اتاق زیبا و منحصر به فرد داشته باشند. در نتیجه یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترونه نظر دختران است که با فانتزی های آن ها مطابق باشد.

تمامی تصاویر این مقاله توسط گروه معماری سعیدیان طراحی شده است.

در طراحی های داخلی بهتر است از یک سبک مشخص پیروی کنیم و از بی نظمی و شلوغی و استفاده زیاد از وسایل و رنگ های متنوع بپرهیزیم. تناسب بین رنگ دیوار ها و وسایلی که در اتاق خواب استفاده می شود باعث زیبایی بیشتر می شود پس سعی نکنید با استفاده زیاد از رنگ ها اتاق بی نظم وبهم ریخته ای را خلق کنید.

هر فردی با توجه به خلقیات و روحیات تمایل به استفاده از رنگ های خاصی دارد اما عموما دختر خانم ها تمایل به رنگ های پر انرژی و ملیح دارند. از پر استفاده ترین رنگ ها در طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترونه می توان به قرمز، صورتی ، بنفش ، سفید و رنگ های مونو کروم استفاده می شود.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترونه

طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترونه

سن دختران یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در طراحی داخلی اتاق خواب است. عموما برای کودکان اتاق هایی با وسایل و پرده هایی که دارای رنگ های شاد و رنگین کمانی است استفاده می شود و به در دختران نوجوان و جوان تمایل به استفاده از رنگ های ملیح و خنثی بیشتر می شود.

میز تحریر، میزهای آرایش ، کتابخانه ، قفسه های کتاب و …. از المان هایی است که در طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترونه باید به آن توجه کرد.

سرویس خواب باید به گونه ای انتخاب شود که در کنار زیبایی که به نمایش می گذارد با فیزیک بدنی و هارمونی کل اتاق در تناسب باشد. برای اینکه نتیجه بهتری بگیرید می توانید اتاق خواب را به ناحیه های مختلف تقسیم کنید و در هر قسمت با توجه به کاربرد آن بهترین چیدمان را برای آن در نظر بگیرید.

سبک های طراحی دکوراسیون اتاق خواب

دو سبک پر کاربرد در طراحی های داخلی سبک مدرن و سبک کلاسیک است که هر کدام ممکن است زیر مجموعه هایی داشته باشد اما به طور کلی ما طراحی اتاق خواب را برای فهم وسادگی بیشتر به این دو سبک تقسیم می  کنیم که شما می توانید برای اطلاعات بیشتر مقاله انواع سبک های معماری که قبلامنتشر کرده ایم را مطالعه کنید.

در سبک کلاسیک بیشتر از رنگ های خنثی و مونوکروم استفاده می شود. سبکی که در آن تعادل و تقارن ودقت در جزئیات بسیار مهم است.

سبک های طراحی دکوراسیون اتاق خواب

در سبک مدرن بیشتر بر هماهنگی و هارمونی و تعادل خیلی مهم است. در سبک های مدرن با توجه یه تکنیک های پیشرفته و نوین سعی در استفاده از متریال های به روز دارد.

در گروه معماری سعیدیان که یکی از گروه های برتر و به نام در زمینه طراحی داخلی و اجرا پروژه های متعددی است سابقه درخشانی در طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترونه دارد که در ادامه چندین نمونه از طراحی های انجام شده توسط تیم طراحی شرکت سعیدیان را باهم مشاهده می کنیم.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران و مشاورین ما در گروه معماری سعیدیان با شماره تماس 05138467497 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان و بازدید حضوری از محل پروژه برخوردار شوید.

تیم طراحی گروه معماری سعیدیان با بیش از 20 سال سابقه و به همراه طراحان به نام و درجه یک شهر مشهد می توانند به شما در طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترونه کمک کنند تا همان چیزی که رویای آن را دارید بسازید.