طراحی داخلی 2021
16
مارس

طراحی داخلی 2021 – ایده های جدید دکوراسیون

طراحی داخلی 2021 : یک خانه دنج ، اول از همه ، یک منطقه راحت برای صاحبان و خانواده است. اما هر خانه ای باید نه تنها معیارهای راحتی ، بلکه جدیدترین متدها را نیز داشته باشد.

تازه های طراحی داخلی هم به طراحی کلی منزل مربوط می شود و هم به جزئیات فردی که هنگام سازماندهی فضا باید به آنها توجه شود. الهام و یادگیری ایده های جدید برای خانه در فضای داخلی ، که در این مقاله جمع آوری کرده ایم ، به فضاهای جذاب منزل کمک می کند.

رنگ های شیک در فضای داخلی در سال 2021

فصل پیش رو ما را برای بازگشت به رنگ های روشن ، ایده های جدید، و مبلمان روکش دار آماده می کند. فصل داخلی جدید تأکید بر پالت های روشن در طراحی مبلمان ، لامپ ها ، لوازم جانبی است. بازگشت به دامنه شدید رنگ های پاستیلی یکی از ترندهای واضح فصل است.

طراحی داخلی 2021

رنگ سبز درطراحی داخلی 2021

این رنگ اغلب در طراحی داخلی استفاده می شود ، زیرا تأثیر مفیدی بر وضعیت روانی ، خاصیت آرامش و خاموش کردن هرگونه احساسات منفی می گذارد. این سایه همچنین به تمرکز و تصمیم گیری مهم و مهم کمک می کند.

 تنوع سایه های این رنگ بسیار زیاد است. می تواند از رنگ ملایم زیتونی تا زمرد عمیق باشد. علاوه بر سایه زمینه ، می توانید از لوازم جانبی سبز نیز استفاده کنید.

این موارد می تواند شامل پرده ، بالش ، سفره ، روتختی و هر منسوجات دیگری باشد که فضای راحتی و دنجی را به اتاق شما می بخشد.

طراحی داخلی 2021

سایه های خاکستری در فضای داخلی در سال 2021

این رنگ چندین سال است که محبوب بوده و بر همین اساس ، هنوز هم یکی از برترین رنگ ها است که در طراحی داخلی استفاده می شود. در حقیقت ، رنگ خاکستری سایه های مختلفی دارد ، از رنگ های روشن تا پالت گرافیت تیره.

یک واقعیت جالب این است که رنگ های خاکستری روشن به شما کمک می کند تا فضا را افزایش دهید ، بنابراین این مناسب اتاق هایی است که مربعی و کوچک هستند. دانستن این واقعیت که رنگ خاکستری به راحتی با سایه های دیگر ترکیب می شود مهم است ، بنابراین در ترکیب گزینه های مختلف مشکلی وجود نخواهد داشت.

متدهای طراحی داخلی 2021

سایه های خنثی و آرام در طراحی داخلی 2021

سایه های خنثی در طراحی برای پس زمینه و تأکید مورد نیاز است.

رنگ وانیلی با سایه ای به رنگ کرم زرد ، حس آفتاب را به اتاق می افزاید. رنگ عالی برای تقویت یک اتاق بدون پنجره یا برای حفظ فضای روشن است. این رنگ برای تزئین مهد کودک ، آشپزخانه ، اتاق نشیمن ، اتاق خواب نیز مناسب است.

سایه نعناع رنگ روشن تأثیر آرام کننده ای بر روان دارد ، اتفاقی نیست که به عنوان یک رنگ اضافی برای قرمز استفاده می شود. این رنگ در اتاق های نشیمن ، اتاق خواب و حمام زیبا به نظر می رسد.

سایه فندقی به رنگ قهوه ای روشن زمینه احساسی آرام را ایجاد می کند و همچنین به گسترش بصری اتاق کمک می کند و رنگ مد روز و زیبا برای اتاق نشیمن است.

استفاده از سبز خاکستری با سایه های سبز در فضای داخلی ترند طراحی داخلی 2021 است. سبز خاکستری طراوت بخش و الهام بخش است. در کنار این رنگ می توان از مبلمان سفید ، آبی و بژ در پس زمینه استفاده کنید.

ایده های طراحی داخلی منزل در سال 2021

رنگ قرمز درطراحی داخلی 2021

رنگ قرمز در فضای داخلی برای افراد فعالی که می خواهند همیشه در کانون توجه باشند مناسب است. این رنگ به ایجاد حس شادی در اتاق کمک می کند ، اتاق را با گرما و انرژی پر می کند. چگونه از رنگ قرمز در فضای داخلی استفاده کنیم؟ با چه رنگی بهتر ترکیب شود؟

 در زیر بهترین رنگی که با قرمز یا سایه های دیگر می تواند ترکیب شود و رنگی که کمترین میزان ترکیب شدن را دارد معرفی می کنیم.

افراد نامتعادل از نظر احساسی نباید از رنگ قرمز در فضای داخلی اتاق نشیمن ، اتاق غذاخوری ، اتاق خواب ، دفتر استفاده کنند. از ترکیب های رنگ قرمز می توان برای تزئین فضای داخلی حمام ، توالت ، آشپزخانه ، راهرو استفاده کرد.

رنگ قرمز دارای سایه های کمتری است که می تواند آزادانه در طراحی اتاق خواب و اتاق نشیمن استفاده شود. این رنگ ها به شما امکان می دهند با تأکید بر لوکس و سبک مکان ، فضای داخلی با شکوه ایجاد کنید.

استفاده از رنگ قرمز در طراحی داخلی

رنگ مشکی در فضای داخلی آپارتمان 2021

بسیاری از مردم به اشتباه رنگ سیاه را تیره و بد می دانند. با وجود این کلیشه ، تقریباً در کمد لباس همه ما لباس های زیادی از این رنگ وجود دارد و ما این را عادی می دانیم. اما رنگ سیاه در فضای داخلی چقدر استفاده می شود؟

 از این گذشته ، هرکسی نمی تواند تصمیم بگیرد که از این رنگ بسیار خاص در دکوراسیون منزل خود استفاده کند. با تعیین صحیح اولویت ها می توانید به این نتیجه برسید که فضای داخلی خانه شما با رنگ مشکی می تواند تازه و ظریف به نظر برسد.

با این حال ، لازم است که به میزان بسیار مناسبی به دوز رنگ سیاه نزدیک شوید ، در غیر این صورت اثری زشت پدیدار می شود.

از زمان های بسیار قدیم سیاه نمادی از اشراف و تجملات بود و یک رنگ فوق العاده قوی است ، اما در عین حال برای مدت طولانی بلا استفاده شده است ، زیرا استفاده زیادی می تواند به افسردگی و ضعف سلامتی منجر شود.

بنابراین ، هنگام استفاده از رنگ سیاه در فضای داخلی باید بسیار مراقب باشید. با این واقعیت که سیاه رنگ عزاداری است ، خود را اذیت نکنید. به عنوان مثال ، در آسیا ، مردم آن را نمادی از پاکی می دانند و ژاپنی ها کاملاً مطمئن هستند که این رنگ برای اشراف و تجار است.

تاثیر رنگ مشکی در طراحی داخلی

رنگ زرد در طراحی داخلی 2021

رنگ زرد اغلب با طلا و خورشید در ارتباط است. همه آنها احساسات خوشایندی ایجاد می کنند ، اما در استفاده از آن باید ظرافت و سلیقه به خرج دهید زیرا زیادی استفاده از آن می تواند چهره نامناسبی به فضای منزل بدهد.

رنگ زرد توسط شخصیت های زرنگ ، اصیل ، با اعتماد به نفس ، صادق و منصف به خوبی درک می شود ، اما افرادی که دارای اختلالات روانی آشکار یا نهفته هستند این رنگ ناراحت کننده است.

رنگ زرد در طراحی داخلی 2021

رنگ آبی در فضای داخلی آپارتمان در سال 2021

رنگ آبی مطابق فنگ شویی نمادی از پاکی و بی دغدغه بودن محسوب می شود. طراحان دوست دارند با سایه های آبی کار کنند: تا فضایی آرام ایجاد شود و دید بصری اتاق را تنظیم کنند.

 این رنگ برای آب و هوای گرم ایده آل است ، زیرا باعث ایجاد طراوت و خنکی می شود ، همچنین یک گزینه عالی برای اتاق های آفتابی است.

رنگ آبی در فضای داخلی آپارتمان در سال 2021

سایه های آبی زیادی وجود دارد:

  • آسمانی
  • فیروزه
  • لاجوردی
  • آکوامارین
  • آبی تیره
  • یخی
  • آبی خاکستری

انتخاب تنوع مناسب رنگ آبی بسیار مهم است: کم رنگترین تن های آبی آرامش و سبکی می بخشد.