طراحی اجرای و دکوراسیون داخلی در مشهد
21
ژانویه

طراحی اجرای و دکوراسیون داخلی در مشهد

هدف از طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری ایجاد محیطی مناسب، دلنشین و جذاب برای زندگی و انجام فعالیت های روزانه است که در نهایت منجر به رضایت معنوی و مادی و افزایش بهره وری افراد در زندگی و کار خواهد شد. .

نارضایتی از محیط زندگی و کار و یکنواختی و سردی آن بر روحیه و نتیجه کار تأثیر می گذارد و این امر استفاده از فضاهای مناسب بر اساس اصول علمی را ایجاب می کند.

تغییر شکل هندسی فضای زندگی و کار با استفاده از مصالح مدرن با رنگ های مختلف و استفاده از اصول و روش های علمی در این تغییرات، باعث افزایش کیفیت زندگی و ارتقای بهره وری در فعالیت ها می شود.

طراحی اجرای و دکوراسیون داخلی در مشهد

گروه معماری سعیدیان با استفاده از نیروی انسانی مجرب و بهره گیری از فناوری علمی در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در مشهد شما را در رسیدن به ایده آل ها یاری می کند و در تمامی مراحل همراه شما خواهد بود.

راه های ارتباطی با ما:

05138467497

شماره واتس اپ:
09157111473
09330141916

فعالیت گروه معماری سعیدیان در زمینه طراحی داخلی شامل چهار بخش است:

1- طراحی دکوراسیون منزل (خانه، آپارتمان، ویلا)

2- طراحی دکوراسیون واحدهای تجاری (فروشگاه ها و مغازه های کلیه صنایع)

3- طراحی دکوراسیون واحدهای اداری (شرکتهای دولتی و خصوصی)

4- طراحی فضای سبز بیرونی (حیاط، باغ، روف گاردن و پاسیو)

طراحی اجرای و دکوراسیون داخلی در مشهد

خدمات شرکت در این سه بخش عبارتند از:

طراحی مکان مورد نظر، ارائه نقشه های فنی و اجرایی بر اساس طرح مصوب.

نظارت بر اجرای طرح.

اجرای پروژه بصورت پیمانکاری بصورت توافقی.

پروژه های ساخت و ساز و نوسازی

بازسازی ساختمان مانند ساخت ساختمان جدید نیازمند طی مراحل مهم و اصولی است که عدم توجه به آن در نهایت مشکلات زیادی را به همراه خواهد داشت. ما با سابقه انجام پروژه های مختلف ساختمانی پیشنهاد می کند بدون دانش و تخصص در قسمت های مختلف ساختمان های قدیمی و حتی جدید هیچ گونه تخریب و نوسازی انجام نشود زیرا ممکن است باعث تخریب ستون ها و دیوارهای مهم ساختمان شود. برای جلوگیری از مشکلات احتمالی، بهتر است مراحل را به درستی دنبال کنید. مراحل اصلی برای انجام این کار به شرح زیر است:

  • تعیین بودجه نهایی برای ساخت یا نوسازی ساختمان تا پایان پروژه
  • خواسته ها و تغییرات مورد نظر را فهرست کنید
  • مشاوره با متخصصین در زمینه نوسازی و ساخت و ساز جهت بررسی نقشه ساختمان، تطبیق هزینه و بودجه با تغییرات مورد نیاز
  • برآورد هزینه بازسازی ساختمان توسط تیم های حرفه ای و مجرب
  • اخذ مجوزهای لازم از شهرداری و سازمان های ذیربط
  • تخلیه ساختمان و تخریب قسمت های مختلف طبق نقشه طراحی شده توسط تیم نوسازی و نخاله های ساختمانی
  • تغییراتی مانند تغییر کف، سقف، دیوارها، رنگ آمیزی و غیره ایجاد کنید
  • تخلیه مواد باقیمانده پس از تکمیل تغییرات

5 نکته طراحی اجرای و دکوراسیون داخلی در مشهد

1. با دقت خرج کنید. هنگامی که به تازگی طراحی داخلی را شروع کرده اید، بهتر است کارها را آهسته پیش ببرید و تصمیم بگیرید که کدام اقلام به عنوان بهترین بلیط شما خواهند بود. یک قانون سرانگشتی خوب این است که بهترین مبلمانی که می‌توان روی آن‌ها پرپر کرد، کاناپه‌ها و تخت‌خواب‌ها هستند – از نظر بصری وسایل سنگینی هستند که توجه را به خود جلب می‌کنند، بنابراین می‌خواهید زیبا به نظر برسند. هنگامی که آنها را پیدا کردید، می توانید شکاف ها را با وسایل برجسته و دکوراسیون خانه خود پر کنید.

طراحی اجرای و دکوراسیون داخلی در مشهد

2. به یاد داشته باشید که به نورپردازی فکر کنید. یک اتاق با طراحی خوب ممکن است با نور نامناسب خراب شود، بنابراین مطمئن شوید که نور را در بودجه خود لحاظ کنید. پنجره ها (برای نور طبیعی)، لامپ های کف، چراغ های سقفی، نورپردازی برجسته، و دیوارها و مبلمان با رنگ سفید یا روشن، همه راه های عالی برای باز کردن فضای تاریک یا کوچک هستند.

3. از قطعات تاکیدی به خوبی استفاده کنید. برخی از طراحان داخلی بر روی قطعات “بزرگ” یک اتاق – چیزهایی مانند کاناپه، فرش، کمد، و میز – تمرکز می کنند و چیزهای کوچک را فراموش می کنند. قطعات تاکیدی راه بسیار خوبی برای ایجاد احساس شخصی‌تر و جذاب‌تر در اتاق هستند، بنابراین مراقب چیزهایی مانند کاسه، کتاب و سایر تزییناتی باشید که می‌توانید از آنها برای جذاب‌تر کردن قفسه‌ها و میزهای قهوه‌خوری استفاده کنید.

4. اتاق مبلمان خود را برای تنفس بگذارید. وقتی یک مبلمان جدید می گیرید، تمایل طبیعی است که آن را به دیوار فشار دهید – اما این می تواند باعث شود اتاقی سفت و مسطح شود. در عوض، مبلمان خود را حداقل چند اینچ از دیوارها دور نگه دارید تا به اتاقتان احساس هوای بیشتری بدهید.

5. خانه شما نمایشگاه نیست. اگر در حال حاضر روی دکور و دکوراسیون منزل خود کار می کنید، سعی نکنید آن را شبیه عکس های حرفه ای ای کنید که آنلاین یا در کلاس های طراحی اجرای و دکوراسیون داخلی می بینید – این عکس ها به جای اینکه در آن زندگی کنید، اصول طراحی و مبلمان را به نمایش می گذارند. در عوض، قطعات التقاطی یا احساساتی‌تر را وارد کنید تا خانه شما تعادل کاملی بین طراحی زیبا و قابلیت زندگی داشته باشد.