طراحی دفتر کار لاکچری
07
سپتامبر

طراحی دفتر کار لاکچری در مشهد

طراحی دفتر کار لاکچری یکی از الزامات مدیران است. داشتن دفتر کار لوکس از موضوعات پر اهمیت برای مدیران است. معمولا شرکت ها به نحوی طراحی می شوند که اتاق اداری و مدیریت از یکدیگر جدا باشند و برای آن طراحی های متفاوتی را در نظر می گیرند. اگر به دنبال طراحی دفتر کار مدیریت خود هستید ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

معمولا دفتر کار یا دفترهای مدیریت براساس چندین اصل ثابت طراحی و اجرا می شوند و رعایت یک سری نکاتی که در ادامه بررسی می کنیم باعث می شود درنهایت طراحی منحصر به فردی را رقم بزنید.

برای اینکار شما می توانید با گروه های معماری در مشهد صحبت کنید که کار طراحی و اجرا را به آن ها بسپارید. ما در گروه معماری سعیدیان به عنوان یکی از شرکت های معماری و اجرا در مشهد، سابقه طراحی دفتر کارهای لاکچری زیادی داریم.

برای ارتباط با ما و تیم طراحی می توانید از راه های ارتباطی زیر در تماس باشید:

راه های ارتباطی با ما:

05138467497

شماره واتس اپ:
09157111473
09330141916

طراحی دفتر کار لاکچری

در واقع طراحی دفتر کار لوکس یا حتی طراحی یک دفتر کار ساده اهمیت زیادی دارد. شما به عنوان یک کارفرما یا یک کارمند بخشی زیادی از روز خود را در محیط کاری سپری می کنید. از آنجایی که محیط تاثیر زیادی بر روحیه و بازدهی افراد دارد، به شما پیشنهاد می کنیم این بخش را جدی بگیرید.

براساس روانشناسی محیط، دکوراسیون فضا و محیط کاری روی انسان، تمرکز، احساسات افراد تاثیر مستقیم دارد. نوع مبلمان، دکور اتاق، نورپردازی، رنگ های کاربردی و …. از اصول طراحی است. در ادامه نمونه های طراحی دفتر کار لاکچری ، دفتر کارن مدیریت و… برای ایده قرار می دهیم.

اهمیت طراحی دفتر کار

همانطور که بیان کردیم محیط کاری و دکوراسیون آن تاثیر زیادی در روحیه و بازدهی افراد دارد. اما طراحی اتاق مدیریت از اهمیت بیشتری برخوردار است.

معمولا اتاق مدیریت محل برگذاری جلسات و قرارهای کاری می باشد، که داشتن محیط مناسب و در حد شان و شخصیت شرکت و کار شما، علاوه براینکه باعث افزایش میزان فروش می شود، تاثیر زیادی بر جذب مستقیم مراجعین و مشتریان دارد.

شما برای اینکه بتوانید در دفتر کار خود به راحتی کار کنید، باید در آن آرامش داشته باشید. پس از یکی از عوامل مهم در طراحی اتاق کار ایجاد فضایی کاربردی است که بتوانید با خیال راحت در آن به کارهای خود رسیدگی کنید.

اصول دکوراسیون اتاق کار لاکچری

برای طراحی یک اتاق کار لاکچری و لوکس  بهتر است موارد زیر را در طراحی و اجرا لحاظ کنید:

 • رعایت هارمونی رنگ ها در طراحی دفتر کار
 • نظم در چینش میز و صندلی‌های اتاق کار – انتخاب میز و صندلی مناسب با سبک طراحی
 • استفاده صحیح از دکور و قفسه و فایل اداری برای داشتن نظم بیشتر محیط
 • المان ها و دکوریجات مناسب میز مدیریت
 • نور طبیعی و نورپردازی مناسب در اتاق کار
 • گیاهان مناسب در داخل محل کار
 • استفاده از تابلوها و عکس های دکوراتیو

طراحی دکوراسیون دفتر کار کلاسیک

سبک  معماری کلاسیک در واقع یکی از طراحی های دکوراسیون لاکچری برای اتاق های کار و طراحی اتاق مدیریت محسوب میشود. اکثر افرادی که سبک های پرکار علاقه دارند، طراحی کلاسیک را  انتخاب می کنند. دکوراسیون کلاسیک باعث رسمی ‌تر شدن محیط می ‌شود و تفاوت چشمگیر با دیگران ایجاد می‌ کند.

در طراحی کلاسیک اتاق کار معمولا از رنگ های قهوه ای، کرم، سفید و نظیر ان ها استفاده می شود. این رنگ ها در کار کلاسیک غالب هستند و باعث ایجاد صمیمیت و گرمای محیط می شود.

دفتر کار کلاسیک لوکس

استفاده از نورپردازی های مناسب مانند لوسترها و مشعل های کلاسیک و پرکار فضا را مجلل تر و لوکس تر می کند.

طراحی دفتر کار مدرن

طراحی مدرن یکی از سبک های معماری است که می توانید برای طراحی داخلی اتاق کار انتخاب کنید. در طراحی مدرن دفتر کار باید به هماهنگی اجزا و جزئیات کار توجه کنید.  رنگ یکی از مهم ‌ترین المان های طراحی دکوراسیون دفتر کار مدیریت است. اغلب مراکز تجاری و اداری از رنگ سازمانی خود برای رنگ آمیزی دیوارهای دفتر کار استفاده می‌کنند.

در طراحی های مدرن تاکید بر سادگی است. در کارهای مدرن خط و خطوط های پرکار، سرستون های کلاسیک و به طور کلی شلوغی دیده نمی شود.

طراحی دفتر کار مدرن

طراحی دفتر کار کوچک

ممکن است فضای کاری شما بسیار بزرگ نباشد و محیط کافی برای استفاده از لوازم و دکوراسیون لاکچری و کلاسیک را نداشته باشید. در این موارد بهتر است تغییری در طراحی فضا داشته باشید.

برای طراحی یک دفتر کار کوچک نباید از مبلمان های بزرگ و نامتناسب با محیط استفاده کنید. اینکار باعث می شود بخش زیادی از فضا توسط مبلمان اشغال شود.

میزهای اتاق کار بهتر است به سبکی طراحی شود که حالت ترکیبی داشته باشد و باعث به وجود آمدن فضای پرت نشود.

در محیط های کاری کوچک تر برای طراحی اتاق کار بهتر است از رنگ های تیره استفاده نکنید، زیرا رنگ تیره باعث می شود فضا کوچکتر دیده شود. بجای آن از رنگ های روشن در طراحی استفاده کنید.

همچنین سعی کنید از نور طبیعی در فضای اتاق غافل نشوید و از گل وگیاهان مناسب و کوچک برای تزیین استفاده کنید.

اتاق کار شیشه ای

اگر فضای شما کوچک است برای طراحی یک اتاق کار کوچک در جداسازی فضاها از یکدیگر از دیوارهای شیشه ای استفاده کنید. این دیوارها از بالا تا پایین کشیده می شود که باعث می شود تداخل صوتی پیش نیاید.

دکوارسیون دفتر کار ساده

در صورتیکه قصد ندارید هزینه زیادی را صرف طراحی اتاق کار کنید، با کمترین هزینه و با یک سری تغیرات در ساختار محیط می توانید یک اتاق کار ساده و زیبا برای خود داشته باشید:

دکوارسیون دفتر کار ساده
 • استفاده از قالیچه هماهنگ با مبلمان اداری
 • استفاده از نور‌های مناسب
 • استفاده از نقاشی و عکس‌های دکوراتیو ارزان قیمت اما شیک
 • استفاده از تابلوی اعلانات
 • استفاده از گل و گیاه در محل کار

شرکت طراحی داخلی در مشهد

گروه معماری سعیدیان یکی از شرکت های ساخت و ساز در مشهد است که طراحی، نظارت و اجرای پروژه های ساختمانی را در رزومه خود به ثبت رسانده است. برای دیدن نمونه کارهای ما می توانید به بخش پروژه های سایت سر بزنید.

برای اطلاعات بیشتر و بهره مندی از مشاوره و بازدید رایگان از راه های زیر با ما در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی با ما:

05138467497

شماره واتس اپ:
09157111473
09330141916