دکوراسیون دفتر کار مدیریت
25
ژوئن

دکوراسیون دفتر کار مدیریت در مشهد

دفتر کار یکی از محیط هایی است که افراد زمان زیادی از روز خود را در آن سپری می کنند، تفاوتی ندارد که این اتاق در منزل باشد یا در یک محیط اداری، در هر صورت دکوراسیون دفتر کار مدیریت مناسب نقش مهمی در کارایی محیط و تاثیر بر خلق و خوی افراد دارد.

اتاق مدیریت به عنوان مرکز اصلی هر دفتر کاری، بسیار مهم و قابل توجه است. اکثر ملاقات ها و مذاکرات، جلسات و … در این محیط برگذار می شود و یکی از نقاط مهم در ادارات و محیط های اداری می باشد.

دکوراسیون دفتر کار مدیریت باید متفاوت از سایر بخش های ساختمان باشد و به نحوی طراحی و اجرای آن به گونه ای باشد که در عین زیبایی، منحصر به فرد باشد و کارایی زیادی داشته باشد. در ادامه موارد مهمی را برای دکوراسیون دفتر کار بررسی می کنیم.

هدف دکوراسیون دفتر کار مدیریت

همانطور که گفتیم، بخش اداری یک ساختمان، محیطی است که افراد بخش زیادی از روز خود را در آن می گذرانند و به فعالیت های خود می پردازند، اگر فضایی نامناسب و ناامن برای کارمندان باشد، مطمئنا از لحاظ روانی و همچنین عملکردی آسیب زیادی به مجموعه وارد می شود.

ب همین دلیل دکوراسیون دفتر کار باید فضایی باشد که دارای جذابیت بصری باشد و باعث افزایش بازدهی مجموعه شود. محیط اطراف تاثیر زیادی در خلق و خوی افراد نیز دارد. همچنین طراحی دکوراسیون محیط کار نشان دهنده برند، تخصص و تجارت مجموعه می باشد.

دکوراسیون دفتر کار مدیریت

با توجه به تمامی این موارد دکوراسیون دفتر کار مدیریت نه تنها یک کار تزئیناتی نیست بلکه یکی از مسائل مهم و ضروری به شمار می رود. در طراحی اتاق های کار و مدیریت نه تنها به فضای عملکردی و تزئینی آن می پردازند بلکه حتی چیدمان صندلی و میز ….. باید با تناسب به نوع فعالیت شما باشد.

شرکت طراحی دکوراسیون اداری

معماران و شرکت های زیادی هستند که به صورت تخصصی کار طراحی دکوراسیون محیط های اداری و تجاری را انجام می دهند. ما در شرکت معماری سعیدیان تمامی خدمات مربوط از پلان و نقشه برداری محیط تا طراحی و اجرا به مشتریان خود ارائه می دهیم.

تیم طراحی و تیم مهندسی و اجرای حرفه ای ما با بیش از 20 سال سابقه در این زمینه براساس بودجه کارفرما، سلیقه وی ، طراحی روز دنیا و استفاده از متریال های موجود در بازار، بهترین و به صرفه ترین طراحی را که کارآمد بودن محیط را نیز تضمین می کند برای شما طراحی می کنیم.

برای اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه کارهای ما می توانید با شماره  05138467497 یا شماره واتس اپ +989157111473 درتماس باشید. همکاران و مشاوران ما در این زمینه شما را راهنمایی می کنند تا بهترین تصمیم را بگیرید و از طراحی تا اجرای نهایی را با شما هستیم.

مبلمان های مناسب برای طراحی دکوراسیون داخلی

یکی از مهم ترین اجزایی که در اتاق های مدیریت و سایر قسمت های فضای اداری وجود دارد دکوراسیون داخلی شامل مبلمان های هر محیط است و اگر شما برای همه قسمت ها از جمله اتاق مدیریت بهترین انتخاب و خرید را جهت مبل های کاربردی و مناسب محیط اداری انجام دهید متوجه تاثیر این انتخاب در روند کار و بازده آن خواهید شد.

 سعی کنید اگر اتاقی که برای آن خرید را انجام می دهید مساحت زیادی دارد و شما می توانید اتاق مدیریت و اتاق جلسات را با هم ترکیب کنید پیشنهاد می کنیم از مبل هایی که یک سره هستند برای آن محیط استفاده کنید زیرا با این کار هم ظاهر جذابی را فراهم کرده اید هم هزینه های طراحی دکوراسیون را پایین تر آورده اید

نحوه چیدمان مبلمان در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت

اگر اتاقی که برای اتاق مدیریت انتخاب کرده اید وسعت زیادی دارد می توانید با استفاده از وسایلی که در محیط قرار می ‌دهید فضای اتاق را به دو قسمت تقسیم کنید و یک قسمت را به گفتگوهای دوستانه اختصاص دهید و قسمت دیگر را برای کارهای جدی و فضای اداری بگذارید. برای اینکه این دو قسمت را از هم جدا کنید نیاز به چند صندلی و مبل های راحتی دارید.

طراحی دکوراسیون داخلی

امروزه یک دفتر کار مدرن به گونه‌ ای طراحی می ‌شود که از فضای دفتر به صورت بهینه ‌ای استفاده شود. با توجه به این که امروزه دفاتر کار در قالب آپارتمان‌ های کوچک فعالیت می‌ کنند. فضای زیادی برای جدا کردن بخش ‌های مختلف و جدا کردن اتاق کار کارمندان ندارند. از این رو میزهای اداری گروهی که با پارتیشن از هم جدا شده‌ اند انتخاب مناسبی برای کسب و کارهایی هستند که هر یک از کارمندان آن نیاز به حریم خصوصی برای خود دارند.

اگر زمینه فعالیت شرکت شما به گونه‌ ای است که با فایل‌ ها و کتاب‌ های مختلفی سر و کار دارید. بهتر است طراحی داخلی شرکت خود را به گونه‌ ای انتخاب کنید که به راحتی به فایل‌ های مورد نیازتان دسترسی داشته باشید. میز شما نیز باید به گونه ‌ای باشد که کشو ‌ها و قفسه ‌های مختلفی برای قرار گرفتن وسایل مورد نیازتان داشته باشد.

دکوراسیون دفتر کار مدیریت

طراحی دکوراسیون داخلی اتاق های مدیریتی کوچک

وقتی که تصمیم گرفتید اتاق های مدیریتی را طراحی کنید لازم است به مقدار وسایل و مبلمانی که قرار است در این اتاق ها جای بگیرد دقت کنید زیرا بعضی وقت ها لازم است که شخص دومی هم در کنار مدیر در اتاق حضور داشته باشد تا بعضی از کارها را انجام دهند پس بهتر است همیشه فضا را طوری قرار دهید که جا برای شخص دوم و میز و وسایل او وجود داشته باشد.

 اگر فضای شما به اندازه کافی بزرگ نیست پس بهتر است میز مدیریت را کوچکتر انتخاب کنید که به شخص دیگری بتواند نیز خود را کنار آن بگذارد و یا آنقدر بزرگ انتخاب کنید که همزمان دو نفر بتوانند از آن استفاده کنند البته در نظر داشته باشید که مدل میز باید طوری باشد که بتوانید دو صندلی کنار آن بگذارید و جای حرکت برای آنها موجود باشد