قیمت بازسازی نمای ساختمان
12
دسامبر

قیمت بازسازی نمای ساختمان

قیمت بازسازی نمای ساختمان یکی از مهم ترین موضوعاتی است که در هنگام بازسازی و ساخت مورد توجه قرار می گیرد. هزینه طراحی نمای ساختمان و بازسازی آن به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد.

نمای ساختمان مانند خود ساختمان دارای طول عمر مشخصی است که شامل عوامل زیادی از جمله شرایط اقلیمی منطقه، نحوه اجرای آن و کیفیت مصالح می باشد.

قیمت بازسازی نمای ساختمان

با گذشت زمان، نما هم از نظر فیزیکی و هم از نظر فیزیکی تغییر می کند. به همین دلیل پس از گذشت چند سال صاحبان ساختمان تصمیم به بازسازی و ترمیم نما خواهند گرفت.

گاهی بازسازی هایی برای حفظ زیبایی نما و ایجاد تنوع در ظاهر آن، هماهنگی با محله و حفظ زیبایی شهر انجام می شود. با این حال، اغلب برای اطمینان از استحکام نما و جلوگیری از خطرات احتمالی ناشی از سقوط مصالح توصیه می شود.

اگر قصد طراحی نمای ساختمان در مشهد یا بازسازی نما دارید، و یک طراحی جذاب و متفاوت داشته باشید، می توانید با همکاران ما در گروه معماری سعیدیان با شماره های زیر در تماس باشید:

راه های ارتباطی با ما:

05138467497

شماره واتس اپ:
09157111473
09330141916

دلایل بازسازی نما

  • تقویت نما
  • زیباسازی نما

مراحل بازسازی نمای ساختمان

بازسازی نمای ساختمان شامل مراحل مختلفی است که در زیر به هر یک از آنها پرداخته شده است.

مرحله طراحی

به عنوان یک نگاه اساسی، نیاز به طراحان خلاق برای ارائه طرح مناسب برای ساختمان شما دارد.

در مرحله بازسازی نما، طراحان باید عوامل موثر در طراحی نمای ساختمان را که در مطالب قبلی به تفصیل به آنها اشاره کردیم، در نظر بگیرند تا نمای زیبا، مقرون به صرفه، سازگار با آب و هوا و هماهنگ با بافت و منظر شهری طراحی کنند.                       

هزینه طراحی نما اغلب بر اساس اندازه تعیین می شود. شرکت های مختلف با توجه به کیفیت طرح و نقشه های فاز 2 قیمت پیشنهادی را ارائه می دهند.لازم به ذکر است که قیمت طراحی نما مانند قیمت زمین در مناطق مختلف بستگی به منطقه دارد و برای مناطق مختلف متفاوت خواهد بود.

شما می توانید برای مشاوره رایگان با مشاوران ما تماس بگیرید تا به شما در برآورد هزینه طراحی نما کمک کنند.

قیمت بازسازی نمای ساختمان

مرحله انتخاب مصالح

انتخاب نوع مصالح ساختمانی برای قیمت بازسازی نمای ساختمان یکی از مهم ترین دغدغه های طراحان و مجریان می باشد.

به همین دلیل است که ما در زمان طراحی و اجرای نما، متریال های مختلفی را با توجه به بودجه و سلیقه کارفرما پیشنهاد می دهیم و کمک می  کنیم تا بهترین تصمیم را برای انتخاب نوع متریال بگیرند.

انتخاب نوع متریال باید بر اساس نوع آب و هوا و آب و هوا باشد تا مالک نمای زیبایی با قیمت مناسب تری داشته باشد.

مصالح ساختمانی مورد استفاده برای بازسازی نما می تواند ترکیبی از انواع مختلف باشد اما باید توجه داشت که منافاتی با نماهای مجاور و ظاهر شهر ندارد. بدیهی است که بسته به نوع ساخت و کیفیت مصالح، قیمت های متفاوتی برای انواع مصالح ساختمانی ارائه می شود.

برای کاهش هزینه های بازسازی بهتر است با کارشناسان مربوطه مشورت کنید.

مرحله اجرا

مرحله نهایی بازسازی نما، که می توان گفت مهمترین مرحله بازسازی نما است، مرحله اجرا نامیده می شود.

از طرفی اگر طرح پیشنهادی و مصالح به کار رفته از کیفیت بالایی برخوردار باشد اما مجریان نتوانند آن را اجرا کنند، تمام زحمات به هدر خواهد رفت.

به همین دلیل توصیه می شود که بازسازی نمای ساختمان را با شرکت و معماری پیش ببرید که تجربه و تخصص کافی در طراحی و اجرا دارند.

از مرحله طراحی تا اجرای با یک شرکت مهندسی معماری پیش ببرید، زیرا هر شرکت یک تیم اجرایی دارد که آماده انجام کار است با طراحان خود طرح پیشنهادی را به بهترین نحو اجرا کند.

بر کسی پوشیده نیست که مدیران نما بسته به کیفیت حقوق متفاوتی دارند، از اجرا و دقت عملی که صرف می کنند، اگرچه حقوق مجریان با توجه به نوع مواد (سخت کار) متفاوت است. مثلاً استاد سنگ تراش با آجرکاری فرق دارد.

قیمت طراحی نمای ساختمان

شرکت بازسازی نمای ساختمان

قیمت بازسازی نمای ساختمان با توجه به نوع ساختمان، نوع طراحی و متریال های به کار رفته با یکدیگر متفاوت است. به همین دلیل نمی توان هزینه مشخص و ثابتی را برای آن مشخص کرد.

گروه مهندسی سعیدیان از صفر تا صد بازسازی نمای ساختمان شما را همراهی می کند. برای دریافت مشاوره رایگان با شماره 05138467497 تماس بگیرید.