هزینه بازسازی هتل 5 ستاره در مشهد
10
آگوست

هزینه بازسازی هتل 5 ستاره در مشهد

هزینه بازسازی هتل 5 ستاره در مشهد یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار برای نوسازی و بازسازی هتل آپارتمان های می باشد. با توجه به هزینه های بالای متریال ها و مصالح به کار رفته در ساختمان بررسی مواردی که در هزینه ی ساخت موثر است، امری مهم است.

مشهد به عنوان یکی از مهم ترین قطب های گردشگری ایران، درصد زیادی از هتل های کشور را در خود جای داده است. هرساله این شهر زائران و مسافران زیادی را میزبانی می کند، در نتیجه هتل آپارتمان ها نقش مهمی در صنعت گردشگری و درآمدزایی دارند.

در سال های اخیر هتل های لوکس زیادی در این شهر ساخته شده است، اما هنوز هم هتل های 5 ستاره زیادی نیاز به بازسازی دارند، یا اینکه هتل هایی با گریدهای پایین تر با انجام بازسازی های لازم قصد ارتقا گرید و ستاره دارند. بنابراین حوزه بازسازی هتل 5 ستاره در مشهد بسیار مهم و پر مخاطب می باشد.

هزینه بازسازی هتل 5 ستاره

برای بررسی قیمت بازسازی هتل باید عوامل مختلفی را بررسی کرد و با توجه به قیمت های متفاوت در مصالح  به کار رفته در ساختمان، دستمزد کارگران و …. نمی توان مبلغ مشخصی را معین کرد.

پیش از هر اقدامی باید کار را بازدید کرد، متراژ مشخص شود، و با توجه به نظر و بودجه کارفرما طی جلسه ای که برگزار می شود سبک و نوع کار مشخص می شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره های زیر با کارشناسان و مشاوران گروه معماری سعیدیان در تماس باشید.

راه های ارتباطی با ما:

05138467497

شماره واتس اپ:
09157111473
09330141916

بازسازی هتل آپارتمان در مشهد

چرا بازسازی ساختمان ؟

شاید برای شما هم سوال باشد برای یک ساختمان یا هتل آیا بازسازی انتخاب مناسبی است یا بهتر است کار از صفر تا صد انجام شود. برای این سوال نمی توان بدون داشتن اطلاعات کافی از بنای ساختمان نظر قطعی داد.

در برخی موارد کارفرما برای بازسازی هتل 5 ستاره تاکید دارد اما با بررسی ساختمان، قدمت آن، نوع سازه و … متوجه می شویم این ساختمان برای بازسازی مناسب نیست و هزینه های تامین و نگهداری آن در آینده بیشتر از هزینه های ساخت از صفر می شود.

برای اینکار بهترین روش مشورت با مهندسین و متخصصین در این حوزه می باشد که می توانند با بررسی های دقیق بهترین مشاوره های لازم را به شما ارائه دهند. شما همچنین می توانید از مشاوره و بازدید متخصصین گروه معماری سعیدیان نیز بهره مند شوید.

در حالت کلی برای ساختمان هایی که از نظر سازه و بدنه برای بازسازی هستند، نوسازی ساختمان روشی مقرون به صرفه تر و کم دردسرتر از ساخت است. به همین دلیل اکثر مالکان هتل های پنج ستاره بازسازی را به ساخت ترجیح می دهند. بازسازی ساختمان های قدیمی هم از نظر هزینه و هم سرعت انجام کار روش مناسبی است.

روش و مراحل بازسازی هتل

بازسازی هتل های پنج ستاره یا به طور کلی هتل آپارتمان ها یکی از بهترین روش ها برای دستیابی به یک ساختمانی نو با کمترین هزینه می باشد.

به طور کلی شرکت بازسازی ساختمان در تعداد فراوان در ایران دیده می ‌شود. اما شما بازسازی و تعمیرات ساختمان خود را باید به یک شرکت معتبر بسپارید تا بتواند هزینه بازسازی ساختمان شما را به طور کلی کاهش داده و با برنامه ریزی های دقیق تمام مراحل بازسازی شما را پیش ببرد.

در بازسازی هتل های پنج ستاره مراحل کمتری نسبت به ساخت از صفر طی می شود به همین دلیل روش ها و مراحل آن متفاوت تر است.

البته توجه داشته باشید که اگر شما بخواهید بخشی کوچکی از هتل را بازسازی کنید با این که بخواهید کل یک هتل را بازسازی نمایید متفاوت خواهد بود. از طرفی هزینه بازسازی هتل های کوچک از هزینه بازسازی هتل پنج ستاره به مراتب کم تر خواهد شد.

 شما برای بازسازی داخلی واحدهای کوچک تر هزینه کمتری را در پروژه مصرف می کنید.

متوسط هزینه بازسازی هتل توسط شرکت بازسازی مشخص می گردد. شما می توانید به شرکت معتبر بازسازی مراجعه نمایید و قیمت بازسازی بنای خود را به طور چشمگیری کاهش دهید. 

ما در گروه معماری سعیدیان با داشتن سال ها تجربه در زمینه طراحی، نظارت و اجرای انواع پروژه های مسکونی، ویلایی، هتل آپارتمان به شما درتمام حوزه های طراحی های داخلی، ساخت، بازسازی هتل های 5 ستاره، هتل آپارتمان و سوئیت، خانه های قدیمی، خانه های فرسوده آپارتمان های قدیمی و غیره کمک می کنیم.

راه های ارتباطی با ما:

05138467497

شماره واتس اپ:
09157111473
09330141916

نوسازی هتل  5 ستاره مشهد

 چطور هزینه بازسازی هتل را کاهش دهیم؟

  • یک تولید کننده مناسب انتخاب کنید. میزان حرفه ‌ای بودن او را در کیفیت کار نهایی و زمان تحویل کار بسنجید.
  • لیستی از مواد و متریالی که با هزینه بازسازی هتل شما می‌ خواند در درست داشته ‌باشید تا هنگام مذاکره دچار خطاهای ذهنی نشوید.
  • هنگام ثبت قرارداد بازسازی هتل با پیمانکاران و تولیدکنندگان، زمان مشخصی برای تحویل کار تعیین کنید. این عامل بسیار در کاهش هزینه بازسازی شما اثر می‌گذارد. تحویل به موقع کار یعنی زودتر باز شدن درب های هتل شما که نتیجه آن زودتر خارج شدن از محدودیت‌ های زمان بازسازی هتل است و این یعنی کمترین هزینه بازسازی هتل برای شما.
  • با طراحان زبده هتل ‌ها مشاوره داشته ‌باشید. استفاده از راه ‌حل ‌های مدرن در طراحی مبلمان نه تنها منجر به کاهش نهایی هزینه بازسازی هتل می‌شود، بلکه تجربه بصری لذتبخشی را به مهمانان هدیه می‌دهد.
  • بسته ‌بندی وسایل را چک کنید. در این صورت مجبور نیستید وقت خود را با تعمیرات یا تعویض تلف کنید. به این ترتیب هزینه بازسازی هتل کاهش می یابد.
  • هر بار بخشی از اتاق‌ها را تعطیل کنید و بخشی دیگر را که در ارتباط با آن نیست باز بگذارید. به این ترتیب چرخه بازسازی هتل مانع کسب درآمد هتلداری شما نخواهد بود.
  • لیستی از اولویت‌ها در ارتباط با مبلمان فضاهای مختلف هتل تهیه کنید و تصمیم بگیرید کدام یک برای شما بیشترین سود و کمترین هزینه بازسازی هتل را به همراه دارد.