کلوزت روم در اتاق خواب
08
اکتبر

کلوزت روم در اتاق خواب

کلوزت روم در اتاق خواب یکی از زیباترین متدهای طراحی است که در سال های اخیر درایران نیز باب شده است. داشتن فضای مناسب برای لباس ها یکی از اساسی ترین بخش های طراحی در اتاق خواب می باشد. در ادامه این مقاله به بررسی طراحی کلوزت روم می پردازیم.

فرقی نمی کند اتاق خواب شما لاکچری باشد یا یک اتاق خواب ساده داشته باشید. در هر صورت داشتن فضایی کاربردی و مناسب برای وسایل مانند پوشاک، زیور آلات و… بخش مهمی از اتاق خواب می باشد.

طراحی کلوزت روم در اتاق خواب

اکثر ما در اتاق خواب وسایل و لباس ها را در کمدهای دیواری یا کشو و فضاهایی این چنینی قرار می دهیم. در طراحی های جدید فضایی را در اتاق خواب در نظر می گیرند که به آن “کلوزت روم” می گویند. در واقع کلوزت یک لغت انگلیسی به معناری کمد لباس است.

یکی از مزیت های طراحی کلوزت روم در اتاق خواب نظم بخشیدن به محیط است. زیرا در غیر این صورت برای قرار دادن لباس ها و سایر لوازم باید از میز داور یا انواع کمدهای کوچک و بزرگ دیواری استفاده کنید.

در صورتیکه قصد دارید اتاق خواب خود را طراحی کنید یا به فکر بازسازی و نوسازی منزل خود هستید، می توانید از روش های زیر با همکاران و مشاوران ما در گروه معماری سعیدیان تماس باشید.

راه های ارتباطی با ما:

05138467497

شماره واتس اپ:
09157111473
09330141916

کلوزت روم چیست

کلوزت روم معمولا به فضایی گفته می شود که بخشی از اتاق خواب را به خود اختصاص می دهد و شامل قفسه، کشو، جای آویز لباس و … می باشد. این فضا با توجه به متراژ اتاق خواب، نیازهای کارفرما و بودجه شخص تعیین می شود.

در طراحی کلوزت روم در اتاق خواب علاوه بر قفسه ها و کشوها از آینه نیز استفاده می شود. آینه در واقع یکی از بخش های مهم کلوزت روم به شمار می رود، شما پس ازحاضر شدن می توانید خود را در اینه ببینید.

بودجه کارفرما و متراژ اتاق تاثیر زیادی در طراحی کلوزت روم دارد. برای مثال در واکینگ کلوزت هایی که فضا به اندازه کافی وجود دارد در قسمت وسط از مبلمانی مانند پاف یا اتومان استفاده می‌شود.

طراحی داخلی کلوزت روم

استفاده از آینه های قدی و نورهای سقفی کمک زیادی به زیبایی فضای داخلی می کند. با توجه به نظر کارفرما و سلیقه طراح ومعمار می توان  از متریال های مختلفی نیز برای طراحی استفاده کرد که آن را منحصر به فرد و متفاوت کند.

کلوزت روم ها شیشه ای یکی از روش های محبوب در طراحی است. اما به نظر برخی از افراد اگر فضای داخلی آن قابل نمایش نباشد زیباتر و بهتر است. در جلسه مشاوره ای که با تیم طراحی و معماری برگذار می شود تمامی این موارد بررسی می شود.

طراحی داخلی کلوزت روم

ابعاد کلوزت روم

برای بررسی ابعاد کلوزت روم باید بررسی کنید که ابعاد و متراژ اتاق خواب شما چه اندازه است و قصد دارید کلوزت روم چه بخشی از فضای اتاق شما را اشغال کند.

هر چقد اتاق خواب شما بزرگتر باشد شما می توانید طراحی کلوزت روم در اتاق خواب را با تجهیزات بیشتری طراحی کنید و فضای بزرگتری را برای آن در نظر بگیرید. فضای داخل آن را با امکانات بیشتری طراحی کنید و تعداد قفسه ها و کشوها را بیشتر کنید.

شرکت طراحی و معماری

گروه معماری سعیدیان یکی از شرکت های معماری فعال در شهر مشهد است که سال ها سابقه طراحی و اجرای انواع پروژه های ساختمانی را دارد. تیم طراحی ما براساس آخرین متدهای طراحی روز دنیا، خدمات منحصر بفرد و زیبایی را به شما ارائه می دهند.

برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره های رایگان با همکاران ما در تماس باشید.

طراحی کلوزت روم در اتاق خواب
کلوزت روم در اتاق خواب به سبک ساده و مدرن
طراحی کلوزت روم در اتاق خواب
طراحی کلوزت روم در اتاق خواب
طراحی کلوزت روم در اتاق خواب
طراحی کلوزت روم در فضای کوچک
کلوزت روم در اتاق خواب
طراحی کلوزت
کلوزت روم
کلوزت روم در اتاق کوچک
کلوزت روم ساده
طراحی کلوزت روم در اتاق خواب
طراحی کلوزت روم
طراحی کلوزت روم شیک
طراحی داخلی کلوزت روم
کلوزت روم شیشه ای
طراحی کلوزت روم شیشه ای
طراحی کلوزت روم کوچک
کلوزت روم لاکچری
طراحی فضای کلوزت روم