دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه
21
سپتامبر

دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه

دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه از اجزای مهم طراحی داخلی به شمار می رود. از آنجایی که خانم ها بیشتر وقت خود را آشپزخانه سپری می کنند، طراحی و چیدمان آن برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است. در ادامه این مقاله سعی داریم نکات و ایده های کاربردی را طراحی داخلی آشپزخانه و منزل را بررسی کنیم.

دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه

گروه معماری سعیدیان از بهترین و با قدمت ترین گروه های معماری و عمرانی در مشهد، تمامی خدمات طراحی، نظارت و اجرای انواع پروژه های مسکونی، تجاری، اداری و پزشکی را به شما عزیزان ارائه می دهد. تیم طراحی ما متشکل از معماران و طراحان حرفه ای است که خود را با استانداردهای جدید طراحی به روز می کنند. تیم اجرایی دربرگیرنده جمعی از بهترین مهندسین با سابقه است که در حوزه اجرایی و نظارت رزومه قوی و پرباری دارند.

برای سفارش انواع طراحی دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه، طراحی نما، طراحی سازه و… میتوانید با شماره های زیر با همکاران ما در ارتباط باشید. ما همواره در تلاشیم رویای شما را طراحی و اجرا کنیم.

راه های ارتباطی با ما:

05138467497

شماره واتس اپ:
09157111473

طراحی دکوراسیون داخلی منزل

طراحی دکوراسیون داخلی منزل، هماهنگ ‌سازی اجزای داخلی خانه است که با هدف زیباتر شدن و ایجاد یک فضای گرم و دل انگیز در فضای خانه می باشد. خصوصا در خانه های کوچک و نقلی آپارتمانی امروزی با استفاده از طراحی درست دکوراسیون داخلی منزل می‌توان این فضا را بهینه سازی کرد و با ایجاد هماهنگی بین اجزا، رنگ ها و وسایل، جلوه‌ گری آنها را بیشتر کرد.

نقل مکان به خانه های جدید همیشه برای افراد یک خانه پر از هیجان و جذابیت است، اما گاهی اوقات نحوه چیدمان دکوراسیون خانه تبدیل به یک دغدغه برای افراد آن خانه، خصوصا خانم خانه می شود و شما باید تصمیم بگیرید که وسایل خود را در محیط جدید و فضایی که مشاهده می کنید به چه نحوی چیدمان کنید تا یک فضای مناسب را فراهم بیاورید و طوری طراحی دکوراسیون خانه را انجام دهید که بازتابی از شخصیت و احساس و سلیقه شما باشد.

علاوه بر آن در این خانه احساس شادی و خوشحالی و راحتی داشته باشید. برای این کار شما نیاز دارید که نکات مهم در رابطه با طراحی دکوراسیون داخلی منزل را بدانید و وسایل مختلف از جمله مبلمان و رنگ دیوارها و بافت آن ها را به خوبی انتخاب کنید تا در هماهنگی با یکدیگر باشند و با یک نقشه از پیش تعیین شده وسایل را درست در سر جای خود قرار دهید و مرحله به مرحله مثل یک طراح داخلی حرفه ای، کار طراحی و دیزاین منزل خود را انجام دهید.

طراحی آشپزخانه

دکوراسیون مکان آشپزخانه ابتدا بر عهده مهندس معمار و طراحی دکوراسیون داخلی آن بر عهده طراح داخلی منزل می باشد. دکوراسیون آشپرخانه به دو سبک مدرن و کلاسیک صورت می گیرد در آشپزخانه های بزرگ با توجه به سلیقه افراد می توان از سبک مدرن یا کلاسیک استفاده کرد. اما در آشپزخانه های کوچک اگر از سبک مدرن استفاده شود بهتر است .زیرا در سبک مدرن با توجه به طراحی و استفاده از رنگهای روشن و مات جلوه بزرگتری به این فضا خواهد بخشید. سبک طراحی شما به هر سبکی باشد کابینت مهمترین المان در طراحی است که برای انتخاب آن باید با دقت عمل کرد.

طراحی داخلی منزل و آشپزخانه

طراحی داخلی منزل و آشپزخانه می تواند با توجه به بودجه و سلیقه کارفرما به سبک های نئوکلاسیک، کلاسیک و مدرن طراحی شود. نمی توان گفت دقیقا کدام سبک زیباتر و یا کاربردی تر است چون انتخاب سبک طراحی داخلی کاملا سلیقه ای می باشد.

در ادامه سعی می کنیم سبک های مختلف طراحی دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه را بررسی کنیم و در پایان ایده هایی برای طراحی در اختیار شما قرار می دهیم.

سبک دکوراسیون مدرن

برای اینکه بتوانید در منزل خود سبک دکوراسیون مدرن را پیاده‌سازی کنید. باید توجه داشته باشید که مهم‌ترین ویژگی سبک مدرن رنگ‌های ساده و خط‌های صاف و منظم است. هرچه فضا خلوت‌تر و ساده‌تر باشد با سبک مدرن تطابق بیشتری دارد.

بهتر است بیشتر از شیشه و استیل و رنگ‌های سفید و نقره‌ای در فضا استفاده شود و هر چه وسایل صاف و صیقلی‌تر باشند این سبک جذابیت بیشتری خواهد داشت.

سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک

 برای سبک دکوراسیون کلاسیک می‌توانید تا جایی که امکان دارد از نظم و تقارن استفاده کنید. درواقع یکی از ویژگی‌های این سبک نظم زیاد آن است.

اصالت و سنگینی خاصی در فضا حاکم می‌شود. در قسمت‌های مختلف سبک کلاسیک دکوری‌هایی قرار می‌گیرد که می‌توانید از هرکدام یک جفت تهیه کنید تا تقارن در فضا به‌صورت کامل رعایت شود. همچنین می‌توانید در سبک دکوراسیون کلاسیک از رنگ‌های مختلفی مثل کرم و قهوه‌ای و زرشکی استفاده کنید . ترکیب آن‌ها در کنار وسایل چوبی این زیبایی را دوچندان می‌کند. برای پیاده‌سازی سبک کلاسیک در قسمت اتاق‌خواب می‌توانید از سرویس خواب کلاسیک استفاده کنید.

همچنین آباژورهای سرامیکی و غیره می‌توانند این سبک دکوراسیون اتاق‌خواب کلاسیک را تکمیل‌تر کنند

سبک دکوراسیون داخلی نئوکلاسیک

یکی از محبوب ترین ترند های زمان ما، طراحی داخلی نئوکلاسیک است. با این حال، زیبایی چشمگیر آن ریشه در قرن هجدهم دارد. در این دوره هنرمندان و فیلسوفان به سنت،رتفکر عقلانی و اعتدال روی آوردند. دلیل آن هم این بود که می خواستند از ماهیت سطحی و زودگذر طراحی روکوکو دور شوند.

در نتیجه، فضاهای داخلی از تزئینات بیش از حد به سمت تقارن و طرح‌های کم‌رنگ حرکت کردند. به همین دلیل است که جزئیات کمتر تزئینی و معماری، مانند ستون ها و قرنیزهای دقیق، در مرکز توجه قرار گرفتند. دگرگونی‌های طراحی نئوکلاسیک همچنین دارای تاچ هایی از سبک معاصر هستند که فضاها را لوکس می‌سازد.

اگر عاشق دکوراسیون داخلی نئوکلاسیک هستید اولین قدم برای ایجاد سبک طراحی داخلی نئوکلاسیک جذاب، یادگیری ویژگی های آن است.  عناصر اصلی سبک نئوکلاسیک موارد زیر است:

  • تاکید بر خطوط افقی و عمودی
  • مبلمان و آثار هنری بی انتها
  • چیدمان متقارن و عناصر تزئینی هندسی
  • جزئیات ظریف معماری کلاسیک، مانند ستون‌های یونانی و سقف‌های بلند
  • چیدمان با مبلمان انتخابی، با تکیه بر مینیمالیسم
  • پنجره ها و آینه های بزرگ که اجازه می دهد نور زیادی به اتاق ها سرازیر شود
دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه
سبک دکوراسیون داخلی نئوکلاسیک
طراحی داخلی منزل و آشپزخانه
سبک دکوراسیون مدرن
دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه
دکوراسیون داخلی منزل
دکوراسیون داخلی آشپزخانه
طراحی مدرن آشپزخانه کوچک