سفارش طراحی داخلی
26
سپتامبر

سفارش طراحی داخلی در مشهد

سفارش طراحی داخلی و دکوارسیون داخلی به تیم های معماری و طراحی یکی از شیوه های برون سپاری طراحی است. با این کار شما طراحی فضای مورد نظر خود را به افراد با تجربه و حرفه ای می سپارید و نتیجه کار مطلوبی را تحویل می گیرید.

گروه های معماری زیادی در مشهد هستند که کار سفارش طراحی را به صورت آنلاین و دورکاری انجام می دهند، اما باید بخاطر داشته باشید یکی از مهم ترین معیارهای انتخاب یک گروه معماری داشتن نمونه کارهای طراحی و اجرایی قوی می باشد.

اگر شما هم قصد دارید برای سفارش طراحی داخلی در مشهد اقدام کنید و به دنبال یک تیم حرفه ای مناسب هستید بهتر است ادامه این مقاله را مطالعه نمایید.

سفارش طراحی داخلی

طراحی داخلی، برنامه ریزی و طراحی فضاهای دست ساز، بخشی از طراحی محیطی و ارتباط تنگاتنگ با معماری است. اگرچه میل به ایجاد یک محیط دلپذیر به قدمت خود تمدن است، اما زمینه طراحی داخلی نسبتاً جدید است.

وظیفه یک دیزاینر منزل یا طراح داخلی این است که چیدمان وسایل را در فضای داخلی طراحی کنید. رنگ دیوارها، نوع متریال های کاربردی و… نیز به کمک یک طراح طراحی و اجرا می شود.

شما برای سفارش طراحی داخلی منزل یا دفتر کار خود یا هر فضای داخلی می توانید با همکاران ما در گروه معماری سعیدیان در تماس باشید. ما با سال ها تجربه در طراحی، نظارت و اجرا پروژه های زیادی را در رزومه خود به ثبت رسانده ایم.

راه های ارتباطی با ما:

05138467497

شماره واتس اپ:
09157111473
09330141916

طراحی داخلی در واقع یک حرفه و دانش است که نیازمند تجربه و دانش کافی در این زمینه می باشد. یک طراح داخلی یا یک معمار پس از گذراندن دوره های تئوریک و داشتن اطلاعات کافی باید به میزان لازم تجربه کار اجرایی نیز داشته باشند تا بتوانند براساس معماری روز و متریال های جدید طراحی کنند.

تاریخچه طراحی داخلی

از اواسط قرن بیستم، اصطلاح دکوراتور داخلی به قدری ضعیف به کار رفته است که تقریباً بی‌ معنی است، در نتیجه اصطلاحات توصیفی ‌تر دیگری به کار رفته ‌اند. اصطلاح طراحی داخلی نشان دهنده حوزه فعالیت گسترده تری است و در عین حال جایگاه آن را به عنوان یک حرفه جدی نشان می دهد.

 در برخی از کشورهای اروپایی که این حرفه به خوبی جا افتاده است، به عنوان معماری داخلی شناخته می شود. افرادی که به بسیاری از عناصر شکل دهنده محیط های ساخته شده توسط انسان توجه دارند، از کل میدان به عنوان طراحی محیطی یاد می کنند.

اصول طراحی داخلی

لازم به ذکر است در خصوص سفارش طراحی داخلی که طراحی داخلی شاخه ای تخصصی از معماری یا طراحی محیطی است. به همان اندازه مهم است که در نظر داشته باشید که هیچ شاخه تخصصی در هیچ زمینه ای اگر خارج از زمینه عمل شود بسیار معنی دار نخواهد بود.

بهترین ساختمان ها و بهترین فضاهای داخلی آنهایی هستند که در آنها تفاوت آشکاری بین عناصر بسیاری که کلیت را تشکیل می دهند وجود ندارد. از جمله این عناصر می توان به جنبه های ساختاری یک ساختمان، طراحی سایت، محوطه سازی، مبلمان و گرافیک معماری (نشانه ها) و همچنین جزئیات داخلی اشاره کرد.

در واقع، نمونه‌های زیادی از ساختمان ‌ها و فضاهای داخلی برجسته وجود دارد که توسط یک دست راهنما ایجاد و هماهنگ شده‌اند.

به دلیل پیچیدگی های تکنولوژیکی برنامه ریزی و ساختمان معاصر، دیگر برای یک معمار یا طراح به تنهایی امکان ندارد که در تمام جنبه های بسیاری که یک ساختمان مدرن را تشکیل می دهد متخصص باشد.

 با این حال، ضروری است که بسیاری از متخصصان که یک تیم را تشکیل می دهند، بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. دانش اولیه کافی برای انجام اهداف مشترک خود را داشته باشند. در حالی که معمار معمولاً به طراحی کلی ساختمان‌ها توجه می‌کند. طراح داخلی به جنبه ‌های دقیق ‌تر طراحی، سؤالات زیبایی ‌شناختی، عملکردی و روان‌ شناختی خاص درگیر و خصوصیات فردی فضاها توجه دارد.

زمینه سفارش طراحی داخلی در حال حاضر تعدادی زمینه تخصصی دارد. یکی از حوزه‌های جدیدتر «برنامه ‌ریزی فضا» است – یعنی تحلیل نیازهای فضا، تخصیص فضا و ارتباط متقابل عملکردها در شرکت‌های تجاری. علاوه بر این ملاحظات اولیه، چنین شرکت های طراحی معمولاً متخصص در سفارش طراحی داخلی هستند.

سفارش طراحی داخلی

دسته بندی سفارش طراحی داخلی

بسیاری از شرکت های طراحی داخلی در زمینه هایی مانند طراحی هتل ها، فروشگاه ها، پارک های صنعتی یا مراکز خرید تخصص دارند.

برخی دیگر عمدتاً روی پروژه ‌های بزرگ کالج یا مدرسه کار می ‌کنند. برخی دیگر ممکن است در طراحی بیمارستان‌ ها، کلینیک‌ ها و خانه ‌های سالمندان متخصص باشند. شرکت‌ های طراحی فعال در کارهای غیرمسکونی از گروه‌های کوچک تا سازمان‌ هایی متشکل از 50 تا 100 کارمند را شامل می‌شود.

اکثر شرکت های بزرگتر شامل معماران، طراحان صنعتی و طراحان گرافیک هستند. در مقابل، طراحان داخلی که کمیسیون ‌های مسکونی را بر عهده می‌ گیرند احتمالاً به‌عنوان فردی یا احتمالاً با دو یا سه دستیار کار می‌کنند.

 اندازه شرکت‌ های درگیر در طراحی غیرمسکونی، نشانه واضحی از پیچیدگی نسبی کمیسیون ‌های بزرگ است. طراحی مسکونی علاوه بر اینکه پیچیدگی کمتری دارد، یک نوع فعالیت متفاوت است. فضای داخلی مسکونی معمولاً یک بیانیه بسیار شخصی برای مالک و طراح است که هر کدام با تمام جنبه های طراحی درگیر هستند.

شرکت طراحی داخلی – سفارش طراحی داخلی در مشهد

گروه معماری سعیدیان با داشتن 30 سال تجربه کار و داشتن گواهینامه های بین المللی از شرکت های مطرح ساختمانی در مشهد می باشد. بخشی از کارهای طراحی و  اجرا شده توسط گروه معماری سعیدیان را می توانید در نمونه کارهای سایت مشاهده کنید. در صورتیکه نیاز به سفارش طراحی داخلی دارید با ما در ارتباط باشید.