بازسازی هتل در مشهد
16
آوریل

بازسازی هتل در مشهد

مشهد به عنوان یکی از بزرگترین شهرهایی که هر ساله پذیرای گردشگران زیادی است، بیشترین تعداد هتل آپارتمان را دارد. تعداد زیادی از این هتل ها در سال نیاز به بازسازی و نوسازی یا ساخت مجدد دارند. در ادامه قصد داریم به بازسازی هتل در مشهد بپردازیم.

اهمیت بازسازی هتل در مشهد

معمولا هر شهری که مقصد گردشگران زیادی است و افراد برای مسافرت و بازدید آن را انتخاب می کنند قطب گردشگری و اقتصادی به شمار می رود. شهر مشهد نیز به عنوان یکی از شهرهای مهم گردشگری و زیارتی کشور به شمار می رود.

براساس آمار بیش از نیمی از تعداد هتل های موجود در کشور در شهر مشهد قرار دارد. فرض کنید با توجه به اینکه مسافران زیادی به این شهر مسافرت می کنند اما هتل های مناسب و تمیز در این شهر کم باشد. علاوه بر اینکه در زیبایی شهر تاثیر زیادی دارد، باعث ایجاد تجربه بد در ذهن مسافر می شود.

بازسازی هتل در مشهد

اگر هتل کمی قدیمی تر دارید که از نظر استحکام قوی است، می توانید با یک سری تغییرات در نمای ساختمان و تغییر طراحی های داخلی، یک بنای جدید و چشم گیر برای مسافران ایجاد کنید و کسب و کار خود را از رکود بازار نجات دهید.

ما در گروه معماری سعیدیان تمامی خدمات مربوط به ساخت، بازسازی و نوسازی هتل در مشهد ، ساخت زائرسرا به صورت صفر تا صد، طراحی و اجرا انجام می دهیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 05138467497 در تماس باشید.

اهداف بازسازی و نوسازی هتل

  • بازسازی هتل به دلایل مختلفی می تواند انجام بگیرد که در ادامه سعی کردیم چند مورد مهم را با هم بررسی کنیم:
  • همانطور که پیش تر گفتیم شما با بازسازی هتل می توانید کار خود را از رکود نجات دهید و باعث افزایش میزان اشتغال شوید.
  • نوسازی نقشه های قدیمی هتل کمک می کند از فضاهای پرت به نحو احسن استفاده شود و باعث افزایش ظرفیت هتل می شود.
  • پس از بازسازی از تجهیزات روز دنیا استفاده می کنید و با این تکنولوژی های جدید همگام می شوید.
  • در صورتیکه ساختمان شما استحکام قوی داشته باشد با یک بازسازی مناسب در هزینه های ساخت مجدد صرفه جویی می شود.
  • برطرف کردن مشکلات سرویس دهی قبلی

هزینه بازسازی هتل در مشهد

برای براورد هزینه بازسازی هتل در مشهد متغیرهای زیادی تاثیر دارد. مصالحی و کیفیت متریال هایی که قرار است کار شود، مساحتی که قصد بازسازی دارید، سبک طراحی که برای نما و داخلی ها درنظر می گیرید، دستمزد پیمانکارها و کارگران و …. عوامل مهمی هستند که در قیمت نهایی تاثیر دارند.

برای اعلام هزینه های هزینه بازسازی هتل در مشهد ابتدا باید از محل پروژه بازدید شود و سپس از پیمانکاران و مصالح مورد نیاز استعلام قیمت می شود و در نهایت هزینه  پیشنهادی به همراه لیست به کارفرما اعلام می شود.

طراحی اتاق های هتل آپارتمان

در خیلی از موارد کارفرما اصرار بر تخریب و ساخت مجدد هتل دارد اما با بررسی های انجام شده و مشاوره هایی که صورت می گیرد، بازسازی روش مناسبی است. در عین اینکه نما و داخل هتل نوسازی می شود از هزینه های سنگین ساخت نیز جلوگیری می شود.

برای بازدید رایگان و مشاوره می توانید با شماره 05138467497 در تماس باشید تا همکاران و مهندسین متخصص گروه معماری سعیدیان در این حوزه شما را راهنمایی کنند.

چه بخش هایی نیاز به بازسازی دارد؟

در صورتیکه هتل در خیابان های اصلی قرار دارد، یکی از مهم ترین مواردی که باعث جلب توجه مسافر می شود نمای ساختمان است. نماهای قدیمی و از مد افتاده معمولا چهره زیبایی ندارند و حتی اگر شما داخل هتل را بازسازی کرده باشید یا به بهترین شکل ممکن طراحی شده باشد، ممکن است تعداد زیادی از مشتریان خود را از دست بدهید.

پس نمای بیرونی در بازسازی و نوسازی هتل در مشهد نقش مهمی دارد. نورپردازی مناسب، استفاده از متریال های مناسبی که با توجه به شرایط اقلیمی و موقعیت جغرافیایی انتخاب می شود درافزایش عمر نمای هتل تاثیر زیادی دارد.

طراحی لابی هتل در مشهد گروه معماری سعیدیان

لابی و بخش های داخلی دومین مکانی است که مسافر پس از ورود به آن توجه می کند. داشتن یک فضای دنج و مناسب برای لابی و بخش ررزو هتل بسیار مهم و تاثیر گذار است. به طور کلی پس از لابی طراحی داخلی سایر بخش های رفاهی و اتاق های هتل را باید اولویت قرار دهیم.

اتاق ها باید به گونه ای طراحی شود که علاوه بر حفظ زیبایی و جانمایی مناسب فضای راحت و قابل دسترسی داشته باشد. طراحی پلان اتاق ها و امکانات رفاهی موجود در آن بسیار مهم است.

آشپزخانه و رستوران باید به گونه ای طراحی شود که فضای مناسب و راحتی برای صرف غذا باشد. نظافت و پاکیزگی رستوران را حتما در اولویت قرار دهید .