گروه پیمانکاری ساخت
31
آگوست

گروه پیمانکاری ساخت

گروه پیمانکاری ساخت و معماری سعیدیان از شرکت های فعال در حوزه طراحی، نظارت و اجرا می باشد که با تکیه بر دانش و تجربه بالای خود از اعتبار بالایی برخوردار است. ما به همراه تیمی قوی متشکل از طراحان حرفه ای و متخصص، مهندسین و مجریان با سابقه و گروه های پیمانکاری معتبر، تمامی خدمات پروژه های عمرانی را ارائه می دهیم.

گروه پیمانکاری ساخت

گروه معماری سعیدیان، در کنار تیم مجرب خود، با بکارگیری حوزه های قدرتمند هوش مصنوعی، سیستم های پردازش بالا سعی کرده در بخش طراحی از بهترین و به نام ترین برندها و شرکت ساختمانی در مشهد باشد. پروژه های طراحی و اجرا شده باشکوهی نظیر پروژه ملک آباد، پروژه نیلوفر، ناصر خسرو و … که تصاویر آن در بخش نمونه کارهای سایت است، اثبات این ادعا می باشد. ما همواره در تلاشیم تا رویای شما را به واقعیت برسانیم و با توجه به شعار ما که ” به کمتر از عالی فکر نکن ” می باشد اعتبار خود را در میان شما عزیزان تثبت کنیم.

برای هرگونه مشاوره رایگان، ثبت سفارش طراحی، اطلاع از هزینه های ساخت و اجرا، بازدید از پروژه های ما و…. می توانید از طریق شماره تماس های زیر با همکاران و مشاوران ما در گروه معماری سعیدیان در تماس باشید.

راه های ارتباطی با ما:

05138467497

شماره واتس اپ:
09157111473

گروه معماری سعیدیان

وظایف پیمانکار ساختمان چیست ؟

وظایف گروه پیمانکاری ساخت کاملا بستگی به قراردادی دارد که با صاحب پروژه توافق کرده و امضا شده است؛ مثلا اگر قرارداد یک پیمانکار ساختمانی به صورت عمومی باشد و اجرای تمامی کارهای ساخت یک پروژه را بر عهده بگیرد، مسلما متعهد است کل مجموعه ساخت و ساز را مدیریت کند اما اگر قراردادی جزئی ثبت کرده باشد؛ موظف به اجرای همان مراحل ساخت می شود.

 • برنامه ریزی برای تهیه منابع و مصالح مورد نیاز ساخت و ساز: یکی از وظایف مهم پیمانکاری ساختمان وجود منابع و مصالح مختلف مورد نیاز در تمامی مراحل ساخت می باشد. به طور کلی این منابع شامل نیروی انسانی، ابزارآلات و مصالح می شوند. یک پیمانکار ساختمانی باید به نحوی برنامه ریزی کند که در تمامی مراحل این موارد در اختیار پروژه قرار داشته باشد.
 • نظارت کامل بر روی اجرای پروژه طبق برنامه و نقشه ی طراحی شده: تعهد مهم دیگر یک پیمانکاری ساخت ساختمان پیشبرد دقیق پروژه برطبق پلن های از قبل طراحی شده است. پیمانکار بایستی در تمامی مراحل با نظارت بر روی اجرای قسمت های مختلف پروژه مانع از انحراف آن از برنامه تعیین شده و اجرای هر بخش شود.
 • حفظ و حراست از تجهیزات و منابع انسانی در طول اجرای پروژه: در یک پروژه ساختمانی فراهم آوردن شرایط مناسب برای حفاظت از جان منابع انسانی و همچنین حراست از تجهیزات موجود در پروژه از جمله وظایف پیمانکار ساختمان می باشد و احیانا اگر هر کدام از این موارد دچار صدمه و آسیب شدند، جبران خسارت یا درمان آن ها برعهده وی می باشد.

خدمات پیمانکاری بصورت کلی

 • خدمات فنی مهندسی
 • خدمات پیمانکاری با مصالح
 • خدمات پیمانکاری بدون مصالح
 • خدمات مدیریت پیمان (درصدی)

خدمات فنی مهندسی پیمانکاری

این خدمات شامل به عهده گرفتن تمامی چالش های فنی (مانند نقشه کشی، نقشه برداری، طراحی و …) و مهندسی (شامل اجرا ، بهره وری و طراحی و …) می شود.

انجام امور فنی مهندسی زمانی در خدمات پیمانکاری جای می گیرد که کارفرما، با شرکت پیمانکاری قرارداد بسته است که اصطلاحا صفر تا صد پروژه را انجام دهد. این نوع پیمانکاری را با نام رایج ” پیمانکار کل ” یا ” پیمانکار تامین و اجرا ” می شناسند.

خدمات پیمانکاری با مصالح

در این نوع خدمات گروه پیمانکاری ساخت، قرارداد بین مجری (شرکت پیمانکاری) و کارفرما بصورت یک قرارداد کل بسته می شود.

در این نوع خدمات پیمانکاری، تامین و خرید مصالح نیز بر عهده پیمانکار ساختمانیست.

به منظور خرید مصالح، درصدی به عنوان کارمزد خرید به شرکت پیمانکار تحقق می گیرد.

خدمات پیمانکاری بدون مصالح

در اینصورت خرید مصالح ساختمانی، اتصالات، تاسیسات و به طور کلی متریال مورد نیاز پروژه به عهده کارفرماست و شرکت پیمانکاری تنها اجرا کار را بر عهده دارد.

ما در روش پیمانکاری بدون مصالح، در صورت تمایل کارفرما در خرید مصالح به ایشان کمک خواهیم کرد.

راهنمایی های ما شامل :

 • محاسبه دقیق میزان مصالح مصرفی برای جلوگیری از هدر رفت
 • معرفی بهترین مراکز فروش دسته اول مصالح ساختمانی
 • راهنمایی بهترین خرید مصالح در میان برند های مختلف
محمدهادی سعیدیان گروه پیمانکاری ساخت

خدمات مدیریت پیمان (درصدی)

مصالح هر روز دچار نوسان قیمتی می شوند!

این در حالیست که در سال های اخیر ندیده ایم که مصالحی کاربردی افت قیمت داشته باشد!

بنابراین اگر طول عمر پروژه بیشتر از 9 ماه باشد، به نفع کارفرما و پیمانکار است که با روش درصدی یا مدیریت پیمان قرارداد ببندند. در این روش پیمانکاری ساخت، بدون توجه به قیمت مصالح و نوسانات آن، درصدی به عنوان هزینه دستمزد برای پیمانکار در نظر گرفته می شود.

ما در گروه معماری سعیدیان، بیش از پنجاه پروژه مدیریت پیمان در سال های اخیر به انجام رسانده ایم. درصد نظارت بر کار نیز به صورت توافقی با کارفرما براساس عواملی مانند متراژ زیر بنا، منطقه، هزینه های پروژه و…. مشخص میشود. برای اطلاعات دقیق تر بهتر است با ما در تماس باشید.

نحوه محاسبه درصد در قرارداد مدیریت پیمان

یکی از عوامل تاثیرگذار در درصد مدیریت پیمان، محل پروژه و مقدار هزینه ها می باشد. به صورتی که هر چقدر پروژه زمان بر باشد مقدار درصد مدیریت پیمان بالاتر می رود.

به عنوان مثال ساختمان هایی با سازه فلزی دارای درصد کم تر و ساختمان های با سازه بتنی به علت زمان بر بودن نسبت به ساختمان فلزی دارای درصد بیشتر می باشد.

اگر پروژه در شرایط آب و هوایی خاص و ویژه مثل مناطق سردسیر که چند ماه سال به دلیل سرما و یخبندان قادر به فعالیت های عمرانی نباشد درصد مدیریت پیمان بالاتر می رود. در پروژه هایی که پروژه در حومه شهر و مناطق دوردست و دارای بعد مسافت با شهر و بازار باشد درصد مدیریت پیمان به علت سختی کار بالاتر می رود.

گروه پیمانکاری ساخت و معماری سعیدیان متناسب با محل پروژه و هزینه ها و زمان بر بودن پروژه و  همچنین کیفیت و نوع مصالح مصرفی و خواسته های کارفرما درصد مدیریت پیمان را تعیین و به کارفرمای محترم اعلام می کند.

شرکت مدیریت پیمان در مشهد

مزایای گروه پیمانکاری ساخت

در صورتیکه شما قرارداد پیمانکاری خود را با یک شرکت معتبر و به نام منعقد کنید، قطعا با خیال آسوده تری پروژه را پیش می برید. از جمله مزیت های گروه پیمانکاری ساخت سعیدیان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشخص شدن نقشه و برنامه ریزی دقیق
 • رعایت کلیه قوانین شهرداری
 • برخورداری از طراحان ماهر
 • آشنایی با موانع احتمالی در ساخت و رفع آنها
 • بهره گیری از نیروهای حرفه ای
 • صرفه جویی در زمان و هزینه ها
 • اجرای کامل پروژه طبق استانداردهای جهانی