دکوراسیون و بازسازی ساختمان
02
نوامبر

دکوراسیون و بازسازی ساختمان

دکوراسیون و بازسازی ساختمان، معماری و طراحی نوسازی شامل پروژه هایی است که عناصر سازه های موجود را تغییر می دهد، حفظ می کند یا بازسازی می کند. معماران و طراحان جان تازه ای به بناهای تاریخی، املاک فراموش شده و دیگر فضاهای قدیمی می دهند.

گروه معماری سعیدیان با نزدیک به سه دهه تجربه در معماری و طراحی داخلی، به توانایی های خود برای ایجاد بهترین راه حل برای هر مشتری، صرف نظر از نوع ساختمان، اطمینان دارد.

دکوراسیون و بازسازی ساختمان

با توجه به تغییرات سبک شهرنشینی و تمایل افراد برای انتخاب ساختمان هایی که ظاهر زیبا و کاربری مناسبی دارند بیشتر شده است، اهمیت بازسازی ساختمان قدیمی بیشتر می شود. دکوراسیون و بازسازی ساختمان همچنین تاثیر زیادی در ارزش اقتصادی ساختمان ها دارد.

اکثر افراد با تغییر دکوارسیون و بازسازی ساختمان، ارزش آن را بیشتر می کنند. نوع تغییر دکوراسیون و بازسازی ساختمان به عوامل متعددی بستگی دارد که پس از بازدید از ساختمان مشخص می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند بازسازی و طراحی داخلی در صنعت خود، با مهندسین و طراحان گروه معماری سعیدیان تماس بگیرید. خوشحال می شویم طراح و مجری پروژه شما باشیم.

راه های ارتباطی با ما:

05138467497

شماره واتس اپ:
09157111473
09330141916

شرکت های معماری و نقش آنها در طراحی داخلی

در نتیجه چالش‌های جدیدی که در قرن بیست و یکم با آن روبرو هستیم، شرکت‌های معماری دامنه کار خود را گسترش داده‌اند تا فراتر از ساخت و ساز و توسعه صرف ساختمان‌ها، به ‌ویژه در حوزه بازسازی و ارتقای ساختمان‌ها گسترش یابد. طراحی داخلی نقشی محوری دارد که فراتر از انتخاب رنگ و متریال صرف است.

طراح داخلی ساختمان در مشهد فردی است که در روند تغییر دکوراسیون و بازسازی ساختمان های مسکونی، ویلایی، تجاری، بازسازی هتل در مشهد و … به شما کمک می کند تا بهترین تغییرات را داشته باشید.

گروه معماری در مشهد- گروه معماری سعیدیان

به کمک یک طراح و یک گروه معماری در مشهد، تمامی مراحل بازسازی را با کیفیت بالا و هزینه های مقرون به صرفه می توانید انجام دهید. شرکت های معماری بخش زیادی از مسیر را در کنار شما طی می کنند و کار را برای شما ساده تر می کنند.

خدمات دکوراسیون و بازسازی ساختمان

بازسازی معمولاً شامل برخی از کارهای مرمت است. به عنوان مثال، ممکن است دیوارها یا کابینت ها را دوباره رنگ آمیزی کنید یا وسایل یا سخت افزار را تعویض کنید. می توانید موارد قدیمی را به روز کنید.

بازسازی کاری است که یک اتاق یا خانه را احیا می کند اما چیدمان را تغییر نمی دهد. آنها همچنین ممکن است برای افزودن ارزش به خانه قبل از اینکه آن را برای فروش فهرست کنید استفاده شوند. به همین دلیل، بازسازی ها اغلب پروژه هایی در مقیاس کوچک هستند.

از سوی دیگر، تغییر دکوراسیون و بازسازی ساختمان شامل تغییراتی در ساختار یا چیدمان خانه می شود. آنها به جای به روز رسانی یک یا دو اتاق، یک خانه را تغییر می دهند. آنها اغلب شامل تغییر استفاده از فضا (یا چندین فضا به طور همزمان) می شوند

نمونه هایی از بازسازی های رایج عبارتند از:

 • رنگ آمیزی مجدد
 • بازسازی کابینت
 • نصب چراغ های جدید
 • تعویض ویندوز
 • به روز رسانی لوازم خانگی
 • افزودن سخت افزار جدید
 • تعویض کاشی یا کفپوش
 • تعویض سیستم های قدیمی

نمونه هایی از تغییرات دکوراسیون:

 • ترکیب دو اتاق در یک اتاق
 • نصب جزیره آشپزخانه
 • برداشتن دیوارها
 • بالا بردن سقف ها
 • تغییر چیدمان اتاق
بازسازی آشپزخانه در مشهد

هزینه بازسازی و تغییر دکوارسیون ساختمان

نوسازی بسته به پروژه می تواند قیمت قابل توجهی داشته باشد. قیمت همچنین بستگی به این دارد که چه مقدار از خانه را بازسازی می کنید و خانه چقدر قدیمی است. در بیشتر موارد، تغییر دکوراسیون انتخابی ارزان ‌تر از بازسازی خواهد بود.

از آنجایی که بازسازی بیشتر از تغییر دکوراسیون انجام می شود، هزینه بیشتری نیز دارد. ممکن است به کمک حرفه ای بیشتری نسبت به بازسازی نیاز داشته باشید. این کمک می تواند از متخصصانی مانند معماران، برقکاران یا لوله کش ها باشد. علاوه بر این، بسیاری از پروژه های بازسازی نیاز به مجوز دارند، که می تواند هزینه های بیشتری را اضافه کند.

فاکتورهای موثردر هزینه بازسازی

 • مواد (چوب، کفپوش، رنگ)
 • هزینه کار، پیمانکاری و مشاوره
 • مجوزها (در صورت نیاز)
 • لوازم خانگی، وسایل، کابینت و سخت افزار
 • اندازه فضای در حال بازسازی یا بازسازی
 • سن و شرایط خانه

کدام برای شما مناسب است؟

تصمیم گیری در مورد بازسازی یا تغییر دکوراسیون خانه می تواند سخت باشد. شما می خواهید بودجه خود (چه چیزی می توانید بپردازید و چگونه هزینه ها را پوشش می دهید)، زمان (چه مقدار دارید و چه زمانی می خواهید کار تمام شود) و اهداف نهایی خود برای ملک را در نظر بگیرید.

اگر به دنبال به روز رسانی چند قسمت زیبایی شناختی یا افزایش ارزش خانه خود به موقع برای فروش هستید، یک بازسازی سریع ممکن است بهترین گزینه شما باشد. اگر می خواهید در خانه زندگی کنید و از ظاهر یا برخی از جنبه های کاربردی راضی نیستید، ممکن است یک بازسازی کامل انجام شود.

به طور کلی دکوراسیون و بازسازی ساختمان یک روش مقرون به صرفه تر از هزینه ساخت از صفر می باشد.

دکوراسیون و بازسازی ساختمان

شرکت معماری و بازسازی در مشهد

گروه معماری سعیدیان به عنوان یکی از شرکت های برتر در بین شرکت های طراحی، نظارت و اجرا قرار دارد. ما با تیم حرفه ای طراحی و تیم با تجربه اجرایی که متشکل از مهندسین و پیمانکاران مجرب هستند، امکان ارائه انواع خدمات مرتباط با دکوراسیون و بازسازی ساختمان را دارد.