دکوراسیون هتل
18
فوریه

دکوراسیون هتل – ترندهای سال 2022-2023

دکوراسیون هتل درست مانند دکوراسیون رستوران و سایر مشاغل، باعث جذب مشتری بیشتر و درآمد بالاتر می شود. طراحی و دکوراسیون داخلی یا نمای هتل به یکی از مهمترین جنبه های هتل جدید تبدیل شده است و تفاوت زیادی بین کیفیت هتل ها ایجاد کرده است.

در این پست در مورد ترندهای اصلی دکوراسیون هتل در سال 2023 صحبت خواهیم کرد و با دقت به طراحی دکوراسیون هتل،  بوفه هتل، دکوراسیون اتاق هتل، در دکوراسیون پذیرایی و سالن ها می پردازیم.

دکوراسیون هتل در مشهد

شهر مشهد به عنوان یکی از قطب های اصلی گردشگری در ایران سالانه میزبان مسافران زیادی می باشد. بیشترین تمرکز هتل ها در اطراف حرم مطهر و مکان های تفریحی است. از این رو با توجه به رقابت بالا بین هتلداران برای جذب مسافر، طراحی داخلی و ظاهری هتل ها از اهمیت زیادی برخوردار است.

ما در گروه معماری سعیدیان با سال ها تجربه در طراحی، نظارت و اجرای انواع پروژه های مسکونی، ویلایی، اداری-تجاری، هتل آپارتمان و … می توانیم به شما کمک کنیم تا بهترین دکوراسیون هتل را طراحی و اجرا کنید. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با همکاران ما در تماس باشید.

راه های ارتباطی با ما:

05138467497

شماره واتس اپ:
09157111473
09330141916

ما همچنین می توانیم با کمترین هزینه بازسازی هتل در مشهد شما را با کیفیت بالا انجام دهیم. طراحی و تغییر دکوراسیون بخش بزرگی از زیباسازی به شمار می رود تاثیر زیادی در طراحی داخلی ساختمان دارد.

نکات طراحی دکوراسیون هتل

استفاده از فضای سبز

استفاده از گیاهان و سایر فضای سبز حفظ شده به یکی از ضروریات دکوراسیون هتل تبدیل شده است. امروزه دکوراتورهای داخلی از گیاهان در هر اتاقی استفاده می کنند تا فضاهایی را با حسی طبیعی و تازه ارائه دهند. از آنها در میز پذیرش، اتاق ها، حمام ها، بارها، رستوران ها و غیره استفاده می شود.

اتاق های تقسیم شده با فضای سبز

امروزه استفاده از اثاثیه سنگین یا دیوارها که فضاها را می‌بندد و کم‌نور می‌کند، چیزی است که دیگر مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. ما برای فضاهای کاملاً باز شرط بندی می کنیم، مناطقی را با درختان حفظ شده، مبلمان یا باغچه ها با سبزه، حتی جداکننده های پوشیده از خزه یا گلسنگ متمایز می کنیم.

تقسیم‌کننده‌های پوشیده از خزه امسال بسیار رواج یافته ‌اند، عمدتاً به این دلیل که به عنوان یک بافر صدا عمل می‌کنند و مواد آلوده کننده جو را در بدن خود جمع می‌کنند و به همین دلیل برای به دام انداختن ویروس‌ها یا عناصر مضر در هوا عالی هستند.

فضای سبز روی دیوارها و سقف

فضای سبز امسال نه تنها به عنوان جداکننده اتاق یا به عنوان بخشی از مبلمان مد روز است، بلکه بر روی دیوارها و سقف ها، هم در هتل ها و هم در مشاغل دیگر مانند مغازه ها یا رستوران ها دیده می شود. معمولاً از گیاهان آویزان یا باغچه های خزه عمودی استفاده می شود.

لامپ های آویز و لوسترها

سقف سبز تنها روند تزئینی نیست که موج می زند. لامپ های آویزان از سقف یک عنصر تزئینی است که در سال های اخیر مد شده است و امسال نیز به سبک خود ادامه می دهد. اگر فضای هتل شما دارای سقف های بلندی است، توصیه می کنیم از آنها برای شیک ماندن استفاده کنید.

طراحی دکوراسیون بوفه هتل

یکی از بخش های مهم در طراحی هتل، بوفه است، جایی که همه مشتریان برای صرف صبحانه، ناهار و/یا شام هر روز گرد هم می آیند. به همین دلیل باید از آن به خوبی مراقبت و تزئین شود. اما چگونه می توان آن را تزئین کرد؟

در زیر به شما توصیه هایی می کنیم:

  • شما باید از سبک تزئینی اتاق های دیگر پیروی کنید: اگر هتلی دارای سبک تزئینی قدیمی است، بوفه باید این سبک را در کل حفظ کند.
  • شما باید از فضا نهایت استفاده را ببرید: مهم است که از فضا نهایت استفاده را ببرید و میزها و سایر عناصر را به صورت استراتژیک چیدمان کنید، با هدف ایجاد فضاهای راحت، باز و کارآمد.
  • میزهای مختلف بچینید: امروزه دکوراتورها از همه میزهای یکسان استفاده نمی کنند. فضاهای مختلط روند جدید هستند. ترکیب میزها و رنگ های مختلف برای انواع رستوران ها شیک است.
  • از صندلی های مختلف استفاده کنید: در مورد صندلی ها نیز همین اتفاق می افتد. روی یک میز، صندلی هایی از رنگ ها و مواد مختلف با هم ترکیب شده اند و فضاهای پر جنب و جوش و سرگرم کننده ای را ایجاد می کنند. با این حال، قبل از انجام این کار، توصیه می کنیم مطمئن شوید که بوفه هتل خیلی ساده نیست.

دکوراسیون پذیرش هتل

میز جلوی هتل مانند ویترین هر فروشگاهی است. این اولین چیزی است که مشتریان هنگام ورود به هتل می بینند، به همین دلیل است که دکوراسیون آن باید بی عیب و نقص باشد. در دکوراسیون پذیرایی چه عناصری را باید در نظر بگیریم؟ اگر از عناصری که در ادامه با شما به اشتراک خواهیم گذاشت مراقبت کنید، مطمئناً نتایج موفقی خواهید داشت:

  • میز پذیرش: میز پذیرش باید مطابق با سبک هتل باشد. در نظر بگیرید که باید ابعاد مناسبی را متناسب با اندازه فضای پذیرایی داشته باشد و خود را با سبک کسب و کار تطبیق دهد.
  • دیوار پشت میز جلو: این یکی از نقاط کانونی است. مشتریان به دیوار پشت میز جلو توجه زیادی می کنند و این چیزی است که در هنگام صحبت با مسئول پذیرش بیشتر می بینند. این دیوار باید نشان دهنده ماهیت کسب و کار شما باشد. برای مثال اگر یک هتل روستایی دارید، می توانید از عناصر چوبی برای تزئین آن استفاده کنید، اگر این هتل بوهو است، می توانید پارچه ها را آویزان کنید یا آن را با رنگ های زنده رنگ آمیزی کنید.
  • نورپردازی: نور برای ایجاد فضایی که می‌خواهید در قسمت پذیرش ایجاد کنید، کلید اصلی است. مهم است که قسمت میز پذیرش همیشه به خوبی روشن باشد، زیرا این مکانی است که مشتریان اطلاعات خود را پر می کنند، پرداخت می کنند، شرایط را می خوانند و غیره.
طراحی دکوراسیون بوفه هتل

دکوراسیون در سالن هتل ها

در مورد پذیرش، بوفه و اتاق ها هم همین طور… لازم نیست از دکوراسیون سالن های هتل غافل شوید! این عنصر ممکن است ثانویه به نظر برسد، زیرا مشتریان زمان زیادی را صرف آن نمی‌کنند، با این وجود، برای آنها احساس خوب کلیدی است.

در سالن ها و همین طور بقیه اتاق ها، مبلمان (مطابق با سبک هتل) و نورپردازی کلیدی است. با این حال، این عناصر تنها چیز مهم نیستند. دقیقاً در سالن ها، بسیار مهم است که تابلوهای خوب ساخته شده با تایپوگرافی و موادی که گوهر کسب و کار را نشان می دهد.

دکوراسیون اتاق هتل

اگر دکوراسیون بوفه مهم است … دکوراسیون اتاق هتل را تصور کنید! اتاق ها نقطه فروش یک هتل هستند. آنها دلیلی هستند که مشتریان یک هتل را به هتل دیگر انتخاب می کنند.