بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی
15
فوریه

بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی

بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی در مشهد و در دنیای مدرن امروز از اهمیت زیادی برخوردار است. اکثر ساختمان هایی که سازه های استاندارد و محکمی دارند، با یک سری بازسازی های داخلی و نما می توانند سبک جدیدی را تجربه کنند. بازسازی ساختمان ها رابطه مستقیمی با کاربری ساختمان دارد. عوامل زیادی در سبک اجرا دکوراسیون داخلی تاثیر گذار است که در ادامه بیشتر بررسی می کنیم.

بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی

در واقع بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی دو مبحث جدا از هم ولی مکمل همدیگر هستند. هر دو عمل برای ایجاد تغییرات اساسی و کاربردی در فضای ساختمان است. به عبارت دیگر بازسازی مرحله اول و اجرای دکوراسیون داخلی مرحله دوم در ایجاد تغییر در فضای مدنظر می باشد.

ما در گروه معماری سعیدیان در تلاشیم تا با بالاترین کیفیت در طراحی واجرا به شما کمک کنیم تا ساختمان خود را به شکل دلخواه بازسازی و اجرا کنید. ما بیش از دو دهه سابقه در طراحی و اجرای انواع ساختمان های مسکونی، ویلایی، تجاری، اداری و… را داریم. برای بازسازی هتل در مشهد، بازسازی ساختمان های آپارتمانی یا سایر ساختمان ها نظیر باشگاه های ورزشی، مراکر خرید و… با همکاران ما از راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

راه های ارتباطی با ما:

05138467497

شماره واتس اپ:
09157111473
09330141916

بازسازی ساختمان به چه معناست؟

در مو ضوع بازسازی ساختمانی، تعمیر و نوسازی فضاهای قدیمی است. براساس قوانین ساختمانی عمر مفید یک ساختمان 25 سال است. عموما در طی این سال ها، ظاهر ساختمان، لوله ها، تاسیسات و…. دچار آسیب می شود و در زمان استفاده دچار مشکل می شود. با بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی می توان با هزینه های کمتر و تغییرات کاربردی فضای مدنظر را به سبک دلخواه درآورد.

بازسازی خانه یا فضاهای ساختمانی براساس میزان نیاز به تغییرات می تواند عمق متفاوتی داشته باشد. معمولا هرچه خانه قدیمی تر باشد، میزان بازسازی که نیاز دارد بیشتر است و تا عمق بیشتری باید تغییرات انجام می شود. معمولا این سبک بازسازی ها تخصصی تر و پرهزینه تر است و بخش های مکانیکال ساختمان درگیر می شود.

بازسازی های سطحی که کمترین عمق بازسازی را دارد، شامل تغییرات در کابینت ها، رنگ و نقاشی ساختمان و… است که معمولا افراد هر دوسه سال یک بار این کار را انجام می دهند که باعث ایجاد تغییرات ظاهری می شود.

بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی

اجرای دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی و اجرای سبک مدنظر کارفرما، مقوله ای کم هزینه تر است که می توان آن را با بودجه دلخواه مدیریت کرد. پیش از هر اقدامی بهتر است، یک طرح یا سبک مدنظر شما باشد که براساس آن تغییرات مدنظر را اعمال کنید. همکاران و طراحان ما به شما کمک می کنند تا با توجه به سبک مدنظر، بودجه و سلیقه شما طرح زیبایی را پیاده سازی کنید.

گروه بازسازی و دکوراسیون داخلی 

یکی از عوامل مهم در بازسازی دکوراسیون داخلی خانه انتخاب یک شرکت مناسب برای انجام اقدامات بازسازی می باشد از این رو شما باید شرکتی را انتخاب کنید که در بازسازی سابقه بالای داشته باشد این مورد یکی از فاکتور های مهم در امر بازسازی می باشد.
شرکت های بسیار کمی در زمینه بازسازی دکوراسیون داخلی در ایران هستند که سابقه درخشان در زمینه بازسازی را داشته باشند،گروه معماری سعیدیان از تیم های حرفه ای ساختمانی در مشهد است که نمونه پروژه های زیادی را درکاربری های مختلف در رزومه خود به ثبت رسانده است.
گروه معماری سعیدیان سابقه بسیار زیادی در امور بازسازی داخلی منزل دارد به همین دلیل شما می توانید با همکاران و طراحان ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان و خدمات ما بهره مند شوید.

سایت بازسازی خانه

یکی از راه های انتخاب یک شرکت مناسب برای بازسازی و اجرای دکوارسیون داخلی، سایت بازسازی خانه است. اکثر شرکت های بزرگ نمونه کارها و پروژه های طراحی و اجرایی خود در وب سایت های شرکتی قرار می دهند.

نمونه پروژه های اجرایی بازسازی و اجرای دکوارسیون داخلی به شما کمک می کند تا با دید بازدتری تصمیم بگیرید و سبک مجری و شرکت معماری را بشناسید. در بخش نمونه کارهای سایت سعیدیان شما می توانید بخشی از پروژه های طراحی شده توسط ما را مشاهده کنید و براساس آن ها تصمیم بگیرید.

اجرای دکوراسیون داخلی

انواع بازسازی ساختمان و اجرای دکوراسیون داخلی

بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی ساختمان ها با کاربری های مختلفی تعریف می شوند.

  • بازسازی ساختمان مسکونی
  • بازسازی ساختمان اداری و تجاری
  • بازسازی خانه های ویلایی یا اصطلاحاً خانه های دربستی
  • بازسازی و دکوراسیون ساختمان مسکونی

بازسازی واحد مسکونی در قالب یک آپارتمان یا یک خانه شخصی که می تواند به صورت کامل ( صفر تا صد ) یا بخشی از آن باشد. به عنوان مثال فقط بازسازی سرویس های بهداشتی، آشپزخانه، سقف کاذب سالن، بالکن و یا فضاهای مشاعات می تواند مورد بازسازی قرار بگیرد و با سبکی که مد نظر کارفرما است دکوراسیون آن طراحی و اجرا شود.